Pathfinderr kullanıcısının son içeriği

1. P

Çözüldü Mi 11 lite 4 g gri renk ekran

Sorun okuma modundaymis çözdüm tskkrler
  2. P

Çözüldü Mi 11 lite 4 g gri renk ekran

ekranda özellikle geceleri siyah gri renklerde bozulma karıncalanma oluyor sebebini bilen var mı acaba degisime mi göndereyim ?
  3. P

Yardım Redmi Note 10 Pro sürekli açık ekran 10 saniye sonra kapanıyor

Bu dediğinizi uyguladıktan sonra cihazda geçişlerde yavaşlama olduğunu farkettim ilginç neden öyle acaba
  4. P

Satıldı Migrostan Alınma 1 Aylık Mi 11 Lite 6/128 Siyah

Peki uygularken kutudan üzerinde mevcut olan koruma filmini çıkardınız mi ? Çıkarmadan onun üstüne uygulasak olur mu acaba
  5. P

Satıldı Migrostan Alınma 1 Aylık Mi 11 Lite 6/128 Siyah

Ekran koruyucuyu nerden aldınız hocam link var mı ?
  6. P

Soru Mi 11 lite Oto miui 12.5.1 geldi

Beyler oto yoluyla güncelleme geldi , yurtiçi mi 11 lite 4 g güncellemeyi yapalım mı kullananlar memnun mu ?
  7. P

Yardım Pil performans diğer uygulamalar

Hocam hepsine baktım pil tüketimleri %0 yazıyor detaylarda sistem uygulamalarının.Birkaç gün daha düzelmezse yazılımsal hata olması ihtimali için servise göndermeyi düşünüyorum
  8. P

Evet beyler sorunum çözülmüş gibi görünüyor mevcut ekran sürem 7 saat, hali hazırda diğer arkadaşlarda kaç saat aldığını yazarsa bizlerde bilgilendiriz. 1624999313 Ek bilgi : muhtemelen yanlış gösteriyor ancak diğer uygulamaların pil tüketimi hala fazla görünüyor.
  9. P

Yardım mi 11 lite şarj çok hızlı bitiyor

Teşekkürler
  10. P

Arkadaşlar selam , telefonumun pilinde bir sorun yok. 3 gün önce aldığım mi11 lite . Ancak telefonumda pil performansta yazan diğer uygulamalar kısmı çok fazla pil yiyor . Neredeyse ekran kadar yiyor ortalama %25 . Kullanmadığım uygulamaları vs. kisitladim konum erişimlerini kapattım ancak aynı...
  11. P

Yardım mi 11 lite şarj çok hızlı bitiyor

Beyler bendede benzer problem var 2 gün oldu cihazı alalı 5 saat civarında ekran süresi alabiliyorum en fazla. Bu pil performans kısmında ki diğer uygulamalar hakkında bilgisi olan var mı ?
Üst Alt