patates5 kullanıcısının son içeriği

1. patates5

Yardım 8T Qualcomm Crashdump

onu da denedim maalesef, Qualcomm Crashdump
  2. patates5

yok hocam denemediğim MSM sürümü kalmadı, hepsi aynı. Sadece h2os yüklenebiliyor :/
  3. patates5

Çözüldü Oneplus 8 pro color os yükleme hakkında

serhankocak ilk attığınız resimdeki üstteki widget'i bulamadım nerede acaba?
  4. patates5

(KB2003) Merhabalar arkadaşlar. Cihazımda ilk geldiğinde OxygenOs yüklüydü. Daha sonrasında ben ColorOs'a geçtim. Bu işlemler sırasında her hangi bir sorunla karşılaşmadım. ColorOs'u denedikten bir süre sonra tekrar Oxygen'e dönmek istedim. Fakat sorun burada başlıyor.. MSM tool ile OxygenOs...
  5. patates5

Rom Mi 10T - Mi 10 T PRO -K30S ULTRA Xiaomi.eu 12.5.1.0 Stable

kesinlikle katılıyorum çin beta 12.5 gerçekten çok hızlı ve stabil..
  6. patates5

Yardım Aosp Rom'dan EAA'ya geçerken problem

hocam en temiz kurulum fastboot kurulumdur. yalnız dikkat etmeniz gerek BOOTLOADER KİLİTLEMEYİN. Mi flash uygulamasından Clean All seçeneğini seçmeyi unutmayın...
  7. patates5

Performans Modülü sd 865

bu tür modüllere hiç güvenemiyorum nedense, cihaz ömrünü kısaltıyorladır muhtemelen
  8. patates5

Rom Mi 10T / Mi 10T Pro - HentaiOS AOSP Rom [Android 11 İndirme Bağlantıları]

yükleyen arkadaşlar ekran görüntüsü atsanız, herkes faydalansa çok makbule geçer Dragoner16
  9. patates5

Bu yöntemle yükleyin; Wipe -> Advanced wipe ->Dalvic ART Cache /Data ve Cache bu üç seçeneği seçip temizleyin. 2- İşlem bitimi Twrp ana ekrana gelip install kısmından ROM dosyasını yüklüyoruz. 3- Yükleme tamamlandıktan sonra Twrp ana ekrana gelip Wipe -> format data -> yes yazıyoruz. 4-...
  10. patates5

Yardım Mi10T Pro cihazımı Tr garantili olarak aldım. 12.1.1 e güncelledim. Güncellemez olsaydım.

Önceki roma dönmek olur fakat garantiniz devre dişi olur, bu da 2000tl çöp olur demek oluyor
  11. patates5

Eu romlar her zaman yavaş geldi bana
  12. patates5

Yardım Mi10T telefonum iki kere açılıyormuş gibi davranıyor

hocam ne demek istediğinizi anladım sanırım, telefon kapalıyken şarja takıyorsunuz sanırım, şarja takınca direk açmaya çalışmayın. o kendi kendine sarj ekranına geliyor zaten, bi kere mi logosu görünür bu sürede, sarj oluyor ekrani gelince, açın telefonu
  13. patates5

Soru xiaomi Mi 10t de hangi room tercih edilmeli

60Hz'de 9-12 arası alıyordum, oyun yoktu sürenin içinde.
  14. patates5

Soru xiaomi Mi 10t de hangi room tercih edilmeli

Bence en stabil olani Android 10 tabanlı Endonezya rom'u
Üst Alt