passenger kullanıcısının son içeriği

1. P

Yardım Cihaz rootlanmıyor

Magisk 16.4 twrp den yüklenmedi. 20.0 ve 20.04 yükleyebiliyorum ancak sonuç aynı. Hangileri uyumlu çalışıyor bilgim yok.
  2. P

Yardım Cihaz rootlanmıyor

Herkese Merhaba. Cihazımı daha önce rootlamıştım. Sonradan kaldırdım ama nasıl kaldırdığımı hatırlamıyorum. Şu anda tekrardan rootlamam lazım. TWRP 3.3.1 yüklü android 10 eu yüklü. Magisk dosyasını twrp den yazıyorum ancak yine de root almıyor. Tekrardan nasıl rootlayabilirim?
  3. P

Yardım Çift Sim Sorunu

Herkese Merhaba, Cihazıma birkaç ay önce 2.sim için kendim imei atmıştım ve başarılı sonuçlanmıştı testlerini de yapmıştım ancak sonrasında kullanmıyordum. Bu hafta şirket hattım türkcelli telefonuma taktığımda 2.simin çalışmadığını,ikinci simi aktif edince iki simde de şebekeyi düştürdüğünü...
  4. P

Soru Yurtdışı mi 8 se çift sim destekliyor mu ?

Hocam imei vardı normalde ama 2 simi birden okumuyordu. Yeni imei atsın diye verdim imei 1 i sıfırlamış imei 2 var.
  5. P

Peki ben kendim bilgisayardan imei atabileceğim bir rehber var ise önerebilir misiniz? Elimde imei var kendim atmak istiyorum.
  6. P

Peki bu telefoncu neden bana böyle dedi? Yapsın diye vermiştim olan imeileri silmiş sadece sim 2 ye yeni bir imei atmış. sim1 de imei yok.
  7. P

Herkese merhabalar, Yaklaşık 1 senedir mi 8 se kullanıcısıyım. çift sim imei atılmış olarak almıştım çift simin çalıştığını biliyordum çünkü. bir süre sonra ikinci bir sim ihtiyacı oluştu taktığımda görmedi. Aldığım telefoncuya gittim ve bana mi 8 se lerin desteklemediğini söyledi. Geçen gün...
  8. P

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

hocam elinize saglik. Daha once buraya bakarak redmi pro telefonum icin sikintisiz bir sekilde yapmistim. Telefon degistirdim mi 5s aldim. Tekrardan ayni islemi yapmak istiyorum. Ancak mi hesabim ayni oldugu icin bootloader kilidini acamadim. Yardimci olabilir misiniz ?
Üst Alt