Pardayyan kullanıcısının son içeriği

1. P

İnceleme Ekran koruyucu taktım. Şiddetle tavsiye ederim.

Mi8 için hem şık hemde koruyucu bir kılıf arıyorum ama gözüme kestirdiğim hah bu olmuş diyeceğim bir kılıf denk gelmedi. Telefon mavi spigenin kılıfı siyah tamam kılıf kaliteli ama kılıfı takınca telefon sıradan bir telefon gibi görünüyor. Bildiğiniz kullandığınız önerebileceğiniz bir kılıf var mı?
  2. P

Çözüldü Mi 8 Brick Mevzusu (12.05.2019) --- (ÇÖZÜLDÜ)

Bende China rom yüklü 6/128 cihaz var bootloader kilidinin açılmasını bekliyorum. Şu anda kullandığım Mi5S deki hesap ile bootloader için başvuru yaptım. Eğer telefonu kullanmadan satma durumum olursa Mi8 global rom yükleyip, yüklediğim zaman farklı mi8 hesabı ekleyebiliyor muyum. Benim...
  3. P

Yardım Mi8 i Çin Romu ile kullanmak

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Ancak benim sorum bunun kolay veya zor olması değil. Daha spesifik önerileriniz yok mu? Çin romunda yüklü şu programlar hiç bir işe yaramaz kaldır gibi veya şu ayarları yapıp çince reklamlardan kurtul gibi...
  4. P

Yardım Mi8 i Çin Romu ile kullanmak

Merhaba arkadaşlar, Mi8 i yurtdışından aldım ve üzerinde Çin Romu yüklü. Telefonu bu rom ile ingilizce kullanmak istiyorum. Ancak google play yüklemek dışında neler yapmam lazım. Çoğu yerde karşıma çıkan Çince'den kurtulabilir miyim. Çin romunda yüklü gelen hangi uygulamaları kaldırabilirim...
  5. P

Arka kapak açılıp telefon EDL moduna alınıp yapılabileceğini söylüyorsunuz doğru mu anladım... Birde neyi tavsiye etmiyorsunuz bu işlemi yapmayı mı kendi başımıza yapmamızı mı? Benim zeytinburnunda telefonları tamir eden arkadaşa da sorum buydu aslında telefon EDL moduna alındıktan sonra...
  6. P

Birşeyi merak ettim bu arkadaş brick cihazlara veya china rom yüklü cihazlara bootloader kilidini açmadan global rom yükleyemiyor mu? Bunu yapıp yapamayacağını sordunuz mu?
  7. P

Yardım Çin Mi Storeden Mi 8 'im geldi. Ama.....

China rom ile kullanabilmek için yapılması gerekenler (google servisleri ve gerekli uygulamalar gibi) neler? Bununla ilgili bir rehber var mı forumda
  8. P

Soru Galeride WhatsApp 2 Facebook 11 gibi klasörler oluşması

Ben de Mi5S var bu problem aynen benim telefonumda da var muhtemelen miui ile ilgili bir problem
Üst Alt