paramedic35 kullanıcısının son içeriği

1. paramedic35

Soru k 20 pro ota dan neden miu 12 güncellemiyor

şöyle bir şey yaptım telefonuma güncelleme paketini indirdim sistem güncelleme uygulamasından güncelleme paketini seçtim twrp ekranına attı ve direk yükledi şimdilik sorun yok merak ettiğim Dalvik / Art Cache - Cache - System - Data ' yapmadım acaba otamatik kendimi yaptı veya nasıl...
  2. paramedic35

çok teşekkür ederim
  3. paramedic35

k 20 pro cihazım daha önce ota güncelleme almıştım Mıui 12 olduğu için mi acaba
  4. paramedic35

Yardım K 20 pro v.11.08 qfkcnxm güncelleme

Bu güncelleme yi yapan var mı
  5. paramedic35

Soru Android 10 ve Miu 11 Geldi mi?

Bende otayı bekleyenlerdenim
  6. paramedic35

Rom [Android Q]Mi 9TPro /K20 PRO MIUI 11 - Hindistan Stabil - V11.0.1.0 QFKINXM

Teşekkürler twrp yüklü değil otayı beklerim
  7. paramedic35

İndirdim güncelleme menüsünden dosyayı gösterdim hata verdi
  8. paramedic35

Ota yoluyla bi türlü gelmedi indirip kurayım bakalım ne olacak
  9. paramedic35

Çözüldü Telefon sahte mi ?

Benim k 20 pro yu 9t pro olarak görüyor Gel değişelim Sıkıntı yok kardeşim devam
  10. paramedic35

Soru Band 20

Aslında tamamen teknik bir detay benim öğrenmek istediğim 1.tahminim güçlü bir koruma sistemiyle şifreli band 20 2. Tahminim donanımsal olarak eksik veya kilitli
  11. paramedic35

Soru Band 20

Herkese selamlar Aklımda deli sorular Mi 9t pro yu olduğu gibi k 20 pro ya kopyalasak herşeyi ile band 20 açılır mı acaba Aynı işlemci SD 855 aynı modem (x24) Donanımsal eksiklik olduğunu zannetmiyorum Donanımsal kapatma gibi bir işlem Bir tane mi 9t pro feda etmek gerekecek sanırım
  12. paramedic35

Yardım yeni alınan k20 pro

telefonu 2g ye al çalışıyor mu kapatıp açınca hat ne kadar sürede geliyor ücretsiz wifi yerlerine bağlanmaya çalış sorun olabiliyor
  13. paramedic35

Madalya Instagram'da MIUI Türkiye'yi Takip Et Madalya Kazan!

Bir madalya rica ediyorum
  14. paramedic35

Soru K 20 PRO ve WİSPOTTER ???

Teşekkürler hocam 1568114108 Çözümü veya zararları var mıdır
Üst Alt