paradoks16 kullanıcısının son içeriği

1. P

Yardım Mİ 13 lite EU rom

İyi akşamlar hocam. Xiaomi 13 lite için yukarıda bahsettiğiniz romu indirip kurdum. Lakin bazı bölümler ingilizce olarak kalmış ve pek te bir fark göremedim. Acaba fastboot yoluyla yükleme yapabileceğim (fiirstinstall.bat dosyasına tıklayarak) cihazın orjinal romunu nereden temin edebilirim acaba?
  2. P

Recovery Xiaomi 13 Lite ( ziyi ) TWRP yükleme

Hocam iyi akşamlar. Xiaomi 13 lite sahibiyim. Acaba yukarıda bahsettiğiniz yöntemle kurabileceğim telefonun orjinal romunu nerede bulabilirim. Bir rom yükledim fakat menünün bazı yerleri Türkçe değil ve az da olsa sinir bozuyor. Bi kaç rom indirdim fakat indirdiğinde gördüm ki yukarıdaki gibi...
  3. P

Yardım İmei silinmeden sıfırlama işlemi

Çok teşekkür ederim cevabınız ve ilginiz için. Çok işime yarayacak verdiğiniz bilgiler. İyi akşamlar dilerim 👋
  4. P

Selamlar. Rica etsem bu imei silinmemesi için twrp deki izlemem gereken adımları yazabilir misiniz? (teamwin twrp yüklü)
  5. P

Yardım İmei sıfırlama

Selamlar. Cihazın kendi main menü başlılık twrp menüsü çıkıyor bende. Oradan yapsam olur mu acaba?
  6. P

Yardım İmei sıfırlama

Merhaba arkadaşlar. Direnç kayıtlı 13 lite sahibiyim. Telefonu bir arkadaşıma satacağım. İçindeki bilgilerin güvenliği açısından telefonu sıfırlamak istiyorum. İmei silinmemesi için nasıl bir yol izlemeliyim? Not Bu işlerden pek anlamıyorum. Ama sanırım telefonda twrp yüklü değil. Güç ve ses...
  7. P

Merhaba arkadaşlar. Direnç kayıtlı 13 lite sahibiyim. Telefonu bir arkadaşıma satacağım. İçindeki bilgilerin güvenliği açısından telefonu sıfırlamak istiyorum. İmei silinmemesi için nasıl bir yol izlemeliyim? Not Bu işlerden pek anlamıyorum. Ama sanırım telefonda twrp yüklü değil. Güç ve ses...
  8. P

Yardım Direnç kayıtlı cihazı satarken sıfırlama

Biraz araştırdım 🤭 Telefondan twrp moduna girmeyi becerdim. 4 tane menü çıktı alt alta Reboot Wipe data Connect mi assistant Safe mode Wipe datadan format all demek yeterli olacak mıdır şifreler, resimler vb çalınma tehlikesine girmemesi için acaba?
  9. P

Teşekkür ederim cevabınız için. Bilgisayarım yok. Bu bahsettiğiniz TWRP işlemi telefondan yapılabiliyor mu acaba?
  10. P

Merhabalar herkese. Elimde direnç ile imei kaydı yapılmış mi 13 lite telefonum var. Satmak istiyorum. Acaba satarken telefonu imei silinmeden nasıl sıfırlayabilirim. Yardımcı olacak ustalara şimdiden teşekkür ederim.
  11. P

Yardım Mi 10 lite hızlı şarj problemi

Peki teşekkür ederim. Deneyeceğim
  12. P

Birçok kablo denedim sonyç değişmedi. Sıfırlamada imei gitme olur mu acaba?
  13. P

Herkese selamlar. Mi 10 lite telefonuma son gelen gübcelkemeyi yükledikten bir kaç gün sonra hızlı şarj etmemeye başladı. Denemediğim şarj aleti kalmadı, maalesef faydası yok. Daha önce bu sorunu yaşayan ya da çözüm önerisi verecek olan var mı acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.
  14. P

Yardım Mi 10 lite 5g tam ekran görünüm sorunu

Umarım bi yöntemi bulunur ya da güncelleme ile eskisine döner wasntme~~
  15. P

Yardım Mi 10 lite 5g tam ekran görünüm sorunu

Telefonu yeni aldım sayılır (yurtdışı) henüz kaydı yapılmadı. Dediğiniz işlemi yapsam sorun yaşar mıyım, yoksa hiç bulaşmayım mı?? wasntme~~
Üst Alt