Pansophy kullanıcısının son içeriği

1. P

Rom EvolutionX 5.5 - OFFİCİAL Redmi Note 7 Android 11 05.03.2021

özel bir twrp sürümü var ordan yükleyince oluyordu. bende çok uğraştım bu şekilde yükledim ancak bataryayı aşırı hızlı tükettiği için bir gün bile kullanmadan pixel exp rom geçtim tekrar.
  2. P

Rom Redmi note 7 pixel rom önerisi

Pixel ROM larda pek hataya rastlamadım. Sadece arayüzü belirli bir zaman sonra sıkıyor. Akıcılık vs. konusunda stock ROM lardan daha iyi. Android 13 çıkmış şuan betada. Stabil ve Plus sürümü çıkınca tekrar döneceğim Pixel ROM' a.
  3. P

Yardım Miui 13 Port Romu güncel nerden bulurum

Bu ROM lar güvenilir midir. Bankacılık vs. uygulamalarında sıkıntı çıkarır mı.
  4. P

Rom Redmi Note 7 için Stock ve Custom Rom'lar (GÜNCEL)

Alttaki sitede mevcut ama güvenilir midir bilmiyorum. https://flashxiaomi.com/download-install-miui-rom-for-xiaomi-redmi-note-7-all-miui-firmwares/
  5. P

Yardım Türk telekom sms gelmiyor

SMS Mesaj merkezi gibi bir numara olması lazım mesaj ayarlarında. Kontrol etmen gerekebilir.
  6. P

Soru Ekran kapatıldıktan 20 dk sonra wifi kapanıyor

Bu ayarın Mobil Veri için olan seçenek Pil ayarlarında mevcut ama WiFi için de geçerli mi emin değilim.
  7. P

Sohbet Redmi note 7 kullanıcı yorumları

Simge üzerine basılı tutup ekranın üst kısmında Kaldır yazısı üzerine sürüklemen lazım.
  8. P

Yardım Pixel Experience pil sorunu

Geçen hafta bende de benzer sıkıntı oldu. Arkaplanda "Google Play Hizmetleri" adından bir işlem gece boyunca mobil veriyi sömürmüş. 2.5 GB olan internetten 500MB kalmış sabah kalktığımda. Şarjıda baya götürmüştü haliyle. Uygulamayı durdurdum, kapattım, telefonu sıfırladım ama sorun devam edince...
  9. P

Rom Pixel Experience/PLUS - Official BETA | Android 11 Redmi Note 7 04.02.2021

Arkadaşlar RN7 için ROM geliştirmesi durdu mu acaba. İndirme sitesinde "Discontiuned" yazıyor artık. Ekim ayı güncellemesi de gelmemiş.:?
  10. P

Yardım Redmi Note 7 Usb driver

Sonunda bulabildim aradığımı. Çok teşekkürler. Driverları yükledikten sonra Fastboot moduna alınca TWRP yüklenebildi.
  11. P

Hocam gece indirip yükledim. Gerçekten yağ gibi akmaya başladı telefon. Menü geçişleri özellikle çok hızlı ve MIUI yavaş olduğunun farkını anlayabiliyorsun. Bİrkaç sıkıntılı yeri var tabi. Menü de program sırasını düzenleyemedim. Ana ekrandaki simge boyutu ile menüdeki simgeler orantısız. Çift...
  12. P

Boşta RAM kullanımı nasıl acaba bu ROM' un. Ayrıca Plus Edition gibi farklı bir seçeneği daha var. Farkını biliyor musunuz. Bir bu ROM kaldı denemediğim :P
  13. P

Rom Redmi Note 7 Miui 12.5.3 China Hayırlı Olsun

Globale güncelleme gelmez diye tahmin ediyorum. EU ROM lar ise Çin ROM' u üzerinden geliştiriliyor. EU Beta son sürüm kullanıyorum. Acaba bu yayınlanan stable sürüme geçsemmi diye düşünüyorum.
  14. P

Yardım redmi note 7 kronik bildirim sorunu.

Pil Kullanımı menüsünde Ayarlar > Uygulama Pil Tasarrufu' na girin. Sorun yaşadığınız uygulama varsa Pil Kullanımını Kısıtla' yı Kısıtlama Yok olarak değiştirin. Whatsapp için böyle yapınca bende düzelmişti. Yoksa kanser etti stock ROM değiştirmekten bıkmıştım.
  15. P

Rom MIUI 12 Mi Room Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

ROM nasıldır. Kullanılabilirliği var mıdır hala. Güncelleme vs. gelmediği için güvenlik yönünden sıkıntı çeker miyim.
Üst Alt