Palatial kullanıcısının son içeriği

1. Palatial

Yardım Redmi 5 Plus Anlık Takılmalar

Hayır malesef güncelleme bekleyin diyorlar Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Palatial

Yardım Redmi 5 Plus Anlık Takılmalar

Aynı sorun bende de var arama geldiğinde felan takılıyor bende de bazen bu yukarıdakilerden ayrı benimki de güncel global Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Palatial

Soru Renkli bildirim ışığı

R5p larda renkli bildirim ışığı var mı ayarlansa bile beyaz yanıyor daha düşük modellerde var Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Palatial

Soru Yüz tanıma

Tamamdır teşekkür ederim Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Palatial

Soru Yüz tanıma

Müzik çalar değişmiş ama başka değişen şey oluyor mu ve eskiye çevirebilir miyiz bölge değişmeden Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Palatial

Soru Yüz tanıma

Global rom hiçbirşey kurmadım miui 10 var Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Palatial

Soru Yüz tanıma

Çok teşekkür ederim Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Palatial

Soru Yüz tanıma

Güncelleme de felan bi. Problem olmaz demi garanti de hocam Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Palatial

Soru Yüz tanıma

Bölgeyi hindistan yapıp yüz tanıma aktifleştirmenin bi. Problemi olur mu güncelleme geldiğinde felan Türkiye yapıp mı güncelleyeyim garantisinde veya başka birşey de problem olur mu Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Palatial

Diğer Instagram Ekran görüntüsü bulanık Sorunu çözümü

Haberleri olduğunu sanmıyorum :) Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Palatial

Diğer Instagram Ekran görüntüsü bulanık Sorunu çözümü

Aynı sorun bendede var r5p ta Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Palatial

Yardım Uygulama Reklamları

Bro hiçbirşey yok telefonda yüklemeyi de düşünmüyorum sağolasın yine de Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Palatial

Wifi kapatılmıyor Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Palatial

Araştırdım interneti kesin dediler olmadı işte Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Palatial

Müziklerdeki reklamları nasıl engelleyebilirim birisi müzik uyg. Kullandığı interneti kapat demişti kapalı kullanmıyor şuan internet i Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt