Paladins kullanıcısının son içeriği

1. Paladins

Yardım "Çağrı Sonlandırıldı" hatası

Fastboot rom yükledim. Stock rom yükledim, hiç biri fayda etmedi. Imei atılmış cihaz.
  2. Paladins

Yardım "Çağrı Sonlandırıldı" hatası

Arkadaşlar merhaba, ben genelde elimden gelen her şeyi yapmadan buraya konu açmam. Dün gece eve geldiğimde telefonumun sesinin kendiliğinden otomatik yükseldiğini farkettim. Bi gariplik vardı. Telefonu yeniden başlatayım dedim. Başlatmaz olaydım, bootlopa düştü. Saat sabah 4 olmuş, telefon...
  3. Paladins

Rom Miui°Mint Joyeuse MIUI 13 | Android 12

Hocam çok çok teşekkürler, çok işime yaradı.
  4. Paladins

Yardım Ses Sorunu

Hocam şu an aynı sorunu yaşıyorum, bu sorunun üstesinden gelebildin mi?
  5. Paladins

Rom MIUI - GO Plus | V13.0.1.0 SJZMIXM

Yok iki gündür bu şekilde kullanıyorum yarın 12.5'a dönmeye çalışıcam. Memnun kalmadım.
  6. Paladins

Rom MIUI - GO Plus | V13.0.1.0 SJZMIXM

Bu romu kurayım herhalde kısa sürede biter dedim başıma iş aldım resmen, onlarca rom denemiştim bugüne kadar. Bu romu kurduktan sonra OrangeFox yazısında kaldı ve sürekli resetliyor, recovery'e giremiyorum. Fastboot'a alayım dedim ama "Fastboot" turuncu yazısında kalıyor..
  7. Paladins

MIUI 12.5 MİUİ 12.5.3.0 Güncelleme yapamıyorum?

Arkadaşlar kafam karıştı biraz. Neyi nasıl yükleyeceğimi çözemedim. OTA yoluyla güncelleme yaptığımda OrangeFox ekranında takılı kalıyor yapamıyorum. Manuel olarak indirip güncellemeyi OrangenFox üzerinden yapabileceğim bir link varsa çok sevinirim.
  8. Paladins

Rom Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) MIUI 12.5 Enhanced Edition Endonazya Kararlı 12.5.2.0 İndirme Bağlantıları

Ben yapamadım, indiriyor, kuruyor gibi gözüküyor sonrasında kendini resetleyip recovery modda açıyor. Ben manuel tekrar açıyorum, aynı tas aynı hamam.
  9. Paladins

Rom Redmi Note 9 Pro – Endonezya Kararlı JOYEUSEIDGlobal V12.0.1.0.RJZIDXM ( android 11 )

Bu rom'u kullanıyorum. Aşırı memnunum. Tek sıkıntısı güncelleme geldi ama ne zaman güncelle desem, 2,5 gb (Android Güvenlik Patch Ocak 2022'de güncellendi. Sistem güvenliği arttırıldı) indirip kuruyor gibi gözüküp en sonunda başaramayıp telefonu recovery modunda açıyor. Sonrasında ben kendim...
  10. Paladins

Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

Yurtdışı kayıtlı, 2 senedir kullanıyorum. En ufak sorun yaşamadım. Sayısız rom denedim özelliklerinden dolayı, hala çok stabil hala çok güzel. Burada yazılanlara bakınca çok şaşırdım açıkcası. Bende en ufak sorun yok hala. Nazar değmesin.
  11. Paladins

Uygulama Gelişmiş Gcam Sürümleri

Hocam açar açmaz görüntü geliyor sonra orda kalıyor ve donuyor. Ne yapmamız gerek? Hemen hemen her sürümü denedim. Note 9 Pro kullanıcısıyım.
  12. Paladins

Soru Note9 Pro Turbo Şarj için kablo önerisi?

Turbo özelliğini kullanıcam 2 metre uzunluğunda bi kablo almak istiyorum, bunun için ararken hangi kriterlere dikkat etmeliyim?
  13. Paladins

Rom DotOS 5.0.1 Android 11 Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro

Vanilla kullandım hocam
  14. Paladins

Hiç bişey kurmadım eski kernel neyse o. Değiştireyim mi yine de?
  15. Paladins

Hocam dediğiniz şekilde kurdum bir problemle de karşılaşmadım ama nedense bugün kendini 4-5 defa resetledi, bir fikriniz var mı?
Üst Alt