Packard19-07 kullanıcısının son içeriği

1. Packard19-07

Yardım Note 6 Pro Ghost Screen Ekran Değişimi

farketmez parlaklığı hiç dikkat etmemiştim tianma benimki de evet
  2. Packard19-07

Yardım Note 6 Pro Ghost Screen Ekran Değişimi

Şu uygulamayı play store den yükle 15 dakika çalıştır benim cihazda da arada oluyor çalıştırıyorum geçiyor bi dene istersen
  3. Packard19-07

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Atos Kernel [Custom Kernel] • [tulip]

Bu kernel için çok teşekkür ederim miui romlarda overclocklu kernel sadece bu var ilginç olan ise kimse yorum yapmamış denememiş gibi, ben bu kadar verimli kernel kullanmamıştım hiçbir hata almadım herkese tavsiye ederim. (Not:kullandığım rom masik p )
  4. Packard19-07

Yardım Redmi Note 6 Pro İnternet Bağlantı Sorunu Hk.

Malesef kapatıp açınca eski haline dönüyor kalıcı bir yolu yok ama ben yıldığım için bu durumdan masik roma geçtim bağlantıda da çok da bir problem olmuyor kendi romu sorunlu bağlantı olarak
  5. Packard19-07

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V9.4.11 [9.0 Pie] Global Beta Rom

Bootloader kilidi kapalı global rom yüklü bu şekilde romu indirip güncellemeden paket seçip yükleme şansım var mı ?
  6. Packard19-07

Telefon hakkında giriniz ve ardından dahili depolama yazan kısma 4-5 kere üst üste dokunun
  7. Packard19-07

Telefon bilgileri ayarlarından global olanı seçip bi deneyin isterseniz benim cihazda arada az çekiyordu bu seçenekten sonra düzeldi ama sizin sorun daha farklı gibi
  8. Packard19-07

Yardım Mi cloud mesaj gelmeme

Benim hat da Türk telekom hiçbir şekilde aktif olmuyor hatta her denemede yurtdışı sms ücreti alıyorlar dikkat edin ve artık denemeyin.O cihazın klidini açmak için diğer operatörleri takıp açman gerekiyor onun dışında bilgisi olan varsa bu işin çözümü için bi el atsın da bizde nasiplenelim
  9. Packard19-07

Yardım Mi cloud mesaj gelmeme

Hattı Türktelekom mu ?
  10. Packard19-07

Yardım Note 6 pro Ön kamera arızalanması

Donanım değildir umarım ama öyle gözüküyor yani bu marka insanı telefon tamircisi yapar valla
  11. Packard19-07

Kamera test yaptın zannedersem benim üstte attığım resim gibi mi çıktı sonuç
  12. Packard19-07

Telefonu orjinal haline getir ve bir daha soketleri çıkar tak yüz tanıma sorunu yüzünden camerayı devre dışı bırakıyor muhtemelen
  13. Packard19-07

" Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Durum Çubuğu Çentiği Gizleme [Rootsuz] "Bu bu işlemi yapmışmıydın cihaza
  14. Packard19-07

Bi denemekte fayda var bu telefonu çok yorunca bi yerden patlak veriyor iyice soğudum ama bu paraya mal bu
  15. Packard19-07

ön kamera soketi ve batarya soketi çıkarılıp tekrar takıldı problem giderildi başına gelen olursa buda burda dursun
Üst Alt