Pabloyum kullanıcısının son içeriği

1. Pabloyum

Yardım Blu tv hakkında

Sorunu çözdüm çok teşekkür ederim
  2. Pabloyum

Yardım Blu tv hakkında

Usta bunu cihaza nasıl kurabilirim apk değil çünkü yardımcı olabilirmisin
  3. Pabloyum

Yardım Blu tv hakkında

Başlığı güncelledim usta geribildirim için teşekkür ederim:)
  4. Pabloyum

Yardım Blu tv hakkında

Ustalar merhaba; Next mybox adına androidbox cihaz aldım ama içinde gelen blutv girdikten sonra üye girişi tarafına tıklamaya izin vermiyor kendi apksınıda denedim dışardan yükleyipte denedim olmadı son 1 çare mi box cihazı olan bir usta var ise blutv uygulamasını apk olarak benimle paylaşırsa...
  5. Pabloyum

MIUI 12.5 Redmi note 7 miui 12.5 global

Öncelikle cihazın global mi? Sonrasında cihazın ana hafızasına kurulum yapacaktır hata aldıysan ve çözemediysen tekrar ulaşırmısın?
  6. Pabloyum

MIUI 12.5 Redmi Note 7 - Global Kararlı V12.5.1.0 QFGMIXM İndirme Linkleri

Ota yazanı indirin daha sonra AYARLAR+TELEFON HAKKINDA+MIUI SÜRÜMÜ+MIUI LOGOSUNA 4, 5 kez tıklayın+sağ üstte 3 noktalı yere tıklayın+güncelleme paketini seçin deyin ve çıkan yerde OTA olarak indirdiğiniz klasörü seçin, sonrasında kendisi kuruluma geçip güncellemeyi yapacaktır. Yalnız mutlaka...
  7. Pabloyum

MIUI 12.5 Redmi note 7 miui 12.5 global

merhaba rn7 cihaz için miui 12.5 güncellemesi geldi yalnız arama yaptım forumda bulamadım var ise konu açan silinebilir ota dosyasını link olaral belirtiyorum bilginize. Ota:İndir Recovery:İndir
  8. Pabloyum

Yardım Mi band 4 eşleştirme sorunu

Öncelikle telefonunuzdan mift uygulamasında daha önceden eşleşme varsa sonlandırın yok ise uygulamayı kaldırıp bilekiğide sıfırlayın ve uygulamayı kurmadan Bluetooth pair uygulaması ile bağlantısı olup olmamasını kontrol ediniz baktımızki sorun devam ediyor teknik konuyla ilgili garantisi var...
  9. Pabloyum

Yardım Mxq marka android box yardım

Merhaba; Mxq marka s805 modeli android 4.4.2 yazılım mevcut ama birtürlü uygun rom bulamadım sitelerde mxqprojeck sayfası var android 5.0 kuruyor sözde. denedim olmadı konu hakkında bilgisi olan ustalar desteğinizi rica ederim
  10. Pabloyum

Sohbet Yurtdışından Getirilen Cihazların İmei Kayıt Süresi Uzadı..

Yurtdışından alınan telefonların imai kayıt süresi covid nedeni ile 365 güne çıkarıldı düşünceleriniz nedir
  11. Pabloyum

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Android 11 Çin Versiyonu

Konuyu aradım ama bulamadığım için yeniden paylaştım kusura bakmayın:(
  12. Pabloyum

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Android 11 Çin Versiyonu

Merhaba Miui Türkiye Ailesi An itibariyle Redmi Note 8 için Çin stabil romuna Android 11 tabanlı MIUI 12 geldi. Çin stabil kullananlar bu Linkten Android 11 güncellemesini indirebilir. Global için ise belirli bir tarih yok. Güncellemeler genelde Çin stabil romuna geldikten 1-1.5 ay sonra globale...
  13. Pabloyum

Satıldı Windows 10 (Pro) Lisans Anahtarı

Usta selam özelden yazdım bi bakabilirmisin?
  14. Pabloyum

Çözüldü Spotify Sorunu hk.

Spotify lite yükleyerek sorunu çözdüm konuyu kapatabilirsiniz teşekkür ederim destek için:)
  15. Pabloyum

Çözüldü Spotify Sorunu hk.

Bluetooth kulaklık kullandığım için mecbur bide hücresel veri açık oluyor
Üst Alt