Pa77er kullanıcısının son içeriği

1. P

Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

en.miui sitesinde böyle birşey var redmi note 3 pro için indirip kurmağa değermi sizce.ve 8.1 bu ne anlamadım tam sürüm aynı ama 8.1.6.0
  2. P

Yardım 7.2.9 Android 7 Root Sorunu Lütfen Yardım.

Bu farklı supersu verdiğim linkdekini indirip flashladınmı?
  3. P

Yardım 7.2.9 Android 7 Root Sorunu Lütfen Yardım.

https://download.chainfire.eu/696/supersu/ bu bağlantıdan supersunu indirip flashla bak duzelicekmi
  4. P

Tema En iyi siyah tema ( Black Kerupuk)

Teşekkürler bende bugün baya bi siyah tema aramıştım sevdiğim olmadı öylesine birisi kalmıştı. Bendede 4 tane gözüküyor ekran boyutuyla alakalı ola bilir.Orjinal temadada 4 tane gösteriyordu bende
  5. P

Yardım TELEFONUM AÇILMIYOR Mİ5

Fastboot veya recovery moda girmeyi dene yok eğer onlarada girmiyorsa,pcye bağla adb devices veya fastboot devices komutlarıyla bir dene birini görüyorsa ordan yeniden başlatma ve s. yapa bilirsin yok bunların hiçbiri olmadıysa, ekran sadece açık kalıyorsa pilin tamamen bitmesini bekleye bilirsin.
  6. P

Yardım Miui china stable root/bootloader unlock

Selam arkadaşlar.Çin stabil romunda geliştirici romunda olduğu gibi kendinin root etmek için ayarı varmı,bootloader kilidi açıkmı ?.Global stabilde bootloader kilidini açmak olmuyor falan işte onun gibimi yoksa bootloader kilidini açıb root ve s. işlemleri rahatca halledilirmi
  7. P

Rehber Miui7 Türkçe Dil Ekleme [HG Anlatım]

Romu fastboot için olanmı yoksa recoveryden flashladığımız rommu olmalı.Parçala dediğimde 2-3 saniyelik bişey oluyor ve klasör oluşturuluyor içi boş.(Recoveryden flashlanan romla deniyorum)
  8. P

Soru Miui Global beta-Global stable

Selam arkadaşlar.Bir kaç gündür custom romları deniyordum ve stabil,sorun çıkarmayan miui gibi stabil çalışan rom bulamadığım için yeniden stock roma dönmeye karar verdim.Eskiden global beta'yı kullanırdım.Global betayı kurduğum zamanlar Stabile daha android 6 gelmemişti ve şarj sorunu...
  9. P

Yardım Pixel N kaynak yüklenemiyor

Diğer temalarda sorun yok bir bu temada var
  10. P

Yardım Pixel N kaynak yüklenemiyor

Selam arkadaşlar.En.miui sitesinde Pixel N temasını gördüm indirmeye çalışıyorum "Kaynak yüklenemiyor"yazısı çıkıyor.indirip kurmamın başka yolu varmı?
  11. P

Parmak İzin Sensörü Bilgisi ( FPC mi ? Goodix mi ?)

Kernel sürümü bende yok başka nasıl öğrene biliriz
  12. P

Rom MIUI 8 Global Beta ROM 6.11.17 Güncellemesi

Pil konusunda katılıyorum ramdan sorunum yok.pil uçuyor
  13. P

Rom MIUI 8 Global Beta ROM 6.11.17 Güncellemesi

Redmi note 3 pro için 2ci haftadır güncelleme yok
  14. P

HDMİ kablo

Cevap için teşekkürler
Üst Alt