Ozzyozborn kullanıcısının son içeriği

1. Ozzyozborn

Soru Selamlar.. Acil bir soru arkadaşlar

Arkadaşlar selam iyi forumlar. Eu haftalık rom kullanıyorum. K20 pro imei atılmış. Twrp den sıkca haftalık romu güncelliyorum Lakin magisk kurmak istemiyorum root etmek istemiyorum. Her hangi bir sorun olur mu. Twrp de imei de soru. Yaşar mıyım
  2. Ozzyozborn

Yardım Selamlar

Ne denesem deneyim tuhaf olan şu. Bootloader açan benım Port miui 11 stabil de yükledim. Uzun zaman kullandı. Cihaz içerisinden format atması bu soruna neden oldu. Şimdi format data da yapsam yeni rom da flaşlasam twrp ye atıyor. Acaba bootloader kapanmış olabilir mi ondan yapıyor olabilir mi
  3. Ozzyozborn

Yardım Selamlar

Maalesef rom başarı ile atılıyor. Twrp geçiyor. Tekrar format data yaptım şimdi gene twrp ye artı abç
  4. Ozzyozborn

Yardım Selamlar

Aynısını yaptım abi format data wipe ardından romu flaşlıyorum tekrar twrp ye atıyor. Acaba bootloader mi silindi çözemedim bayramda telefonsuz kaldı valla
  5. Ozzyozborn

Yardım Selamlar

Abiler a2 lite.. Port miui 11 vardı. Abim cihaz icinde format atmıs. Twrp de kalıyor tekrar kurdum romu tekrar kalıyor cözemedim nedendir.
  6. Ozzyozborn

Rom [Mi A2 Lite] Port Xiaomi Eu Miui 11 Stabil Rom 11.0.4

Abi selam.. A2lite romu kurmuştum birader kullanıyor idi. Rom içinden fabrika ayarlarına sıfırlamış. Twrp de kalmış cihaz. Bende format data yapip tekrar romu atıyorum yalnız tekrar twrp ye atıyor şaşırdım neden böyle oluyor. Fikriniz var mı?
  7. Ozzyozborn

Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Global Kararlı Rom MIUI 11 V11.0.3.0.QFKMIXM İndirme Bağlantıları

abiler güvenlik sebebiyle korktuğum için bende bu roma geçeceğim yükledim magisk nasil yükleyebiliriz buna global olunca acilmiyor da
  8. Ozzyozborn

Rom Mi 9T Pro / K20 Pro EEA Avrpua Kararlı MIUI11 V11.0.5.0.QFKEUXM İndirme Bağlantıları

Merhabalar efendim Eu rom stabil kullanıyorum 11. 05 Sizce bu roma geçmeli miyim. K20 Pro
  9. Ozzyozborn

Özdilerim a2 lite yazacaktım
  10. Ozzyozborn

Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

9.11.22 inmiyor ya sorun var herhalde KB çekiyor başka Bi link bulmamız lazım
  11. Ozzyozborn

Bu romun güncel var mı acaba portlu a2
  12. Ozzyozborn

Müdür botloader açtım. Twrp flasladım fakat telefonu görmüyor dosyayı. Sifreleme cıkıyor cancel diyorum. Aşmak İcin format data yaptım yeniden başlattann recoveryyaptım bu seferde telefonun bot menüsüne giriyor twrp gelmiyor lütfen yardım et arkadaşa mahcubum valla
  13. Ozzyozborn

Yardım Güvenlik (Rootlu cihaz) lütfen bilgi

Anladım dostlar teşekkür ediyorum umarım birşey olmaz :)
  14. Ozzyozborn

Yardım Güvenlik (Rootlu cihaz) lütfen bilgi

Arkadaşla bi kaç kez sordum cevap alamadım.. Telefon unlock ve Rootlu malum magisk modulde yüklüyoruz fakat. Birçok bankacılık uygulaması ve özel dosyamız var. Acık ve güvenlik de sorun olur mu Nasıl önlem almalıyız
Üst Alt