ozturk75 kullanıcısının son içeriği

1. ozturk75

Rom Xiaomi Redmi Note 11 Pro 4G (Viva) Rom

https://forum.xda-developers.com/t/recovery-12-13-unofficial-orangefox-recovery-project-r11-0-beta-stable.4600263/ Arkadaşlar Viva için recovery yapmışlar ben denemedim de bu konuyu gördüm deneyen var mi 1695814888 Recovery varsa bizde global romları recovery kurabiliriz bu konuyu açıklayıcı...
  2. ozturk75

MIUI 13 Redmi Note 11 Pro/Pro+ (Pissarro) Tayvan Kararlı Rom V13.0.2.0.SKTTWXM İndirme Bağlantıları

Hocam merhaba bende redmii 11 pro var ama hangisi olduğunu bilmiyorum anakarta müdahale edilerek IMEI atıldı rom yüklersem IMEI gider mi birde redminin hangisi olduğunu nasıl anliyacagiz teşekkürler
  3. ozturk75

Yardım Devletin İmei uygulamasının ilk mağduru

su son dönemde mecilste bıt tane gariban içinfakir fukara için bir tane yasa kanun teklifi cıktımı gördün mu yo amaç başka zengin ve iş admlarıın derdi odu mu sanıyede yasa cıkar kanun çıkar boçları ertelenir düzen bu ama garıbanlarda onları savunmaya devam etsin bakalım
  4. ozturk75

Yardım Note 11 rom hakkında bilgi.?

Hocam drenç ile kayıt olan cihazlardan fasboot ile yüklerseniz IMEI ler gidiyor mu bilginiz var mı ben güncelleme yapmıyorum korkudan
  5. ozturk75

Soru Redmi Note 11 pro imei ve güncelleme

Drenç ile yapılan IMEI kayıtlarında güncelleme sıkıntısı olur mu hocam redmi Note 11
  6. ozturk75

Yardım Note 11 pro 4g imei kayıt atılmış, magisk rootlu ama orjinal twrp si var güncelleme geldi , yapsam sorun olur mu

Hocam redmi note 11 drenç ile atılan cihazında güncelleme yapılınca gider mi
  7. ozturk75

MIUI 13 Redmi Note 11 – Global Kararlı V13.0.9.0.RGCMIXM İndirme Bağlantıları

Arkadaşlar resmi note 11;e direnç le imei atıldı güncelleme ile imei gider mi
  8. ozturk75

Çözüldü Xiaomi Mi Tv Stick ve TV Box Saat ve internet bağlantı Sorunu Çözümü

Ben bir türlü yapamadım modem zte fiber modem
  9. ozturk75

Yardım Mi tv box internet sorunu

Tarih ve saat değişiyor ayarla bağlanirsin
  10. ozturk75

Mod Uygulama kasası 13.1.0 (Yeni MIUI Widgetlerini kullanma)

Hocam hava durumu boş görünüyor
  11. ozturk75

Tema Jiyan Silver MIUI 11/12 Uyumlu Tema

Hocam mtz olarak akabilirmiyim global yükledim temayı kullandım mağazadan indirdim çok güzel bir tema olmuş ellerinize emeğinize sağlık şimdi eu ya döndüm tema lazım ama eu da çıkmıyor
  12. ozturk75

Recovery Mi10T Pro /K30S ULTRA Twrp Yükleme 3.4.2B

Hocam twrp den romu görmüyor neden acaba
Üst Alt