oznyigitt kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Amazfit Verge Iphone Arama Bağlantısı

Öyle bir uygulama yok iosta…
  2. O

Yardım Amazfit Verge Iphone Arama Bağlantısı

Arkadaşlar merhaba Amazfit Verge saat ve iphone 12 telefona sahibim. Bir türlü bluetooth bağlantısını yapıp arama kısmını açamıyorum lütfen yardım edin.
  3. O

Yardım amazfit verge a1811

Merhaba bağlantı kopma olayı bende de oluyor. Çözebildiniz mi ? Telefon markanız nedir?
  4. O

Yardım iPhone SE Amazfit Verge Bağlantı Kopmaları

Merhaba arkadaşlar iPhone SE cihazımla Amazfit Verge kullanıyorum daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum. Bazen gayet normal çalışırken birden bağlantı kopuyor ve düzelmesi yarım saati alıyor. Bağlantı kopması ise şu şekilde oluyor; iki bluetooth bağlantısı bağlandı olarak gözükmesine rağmen saat...
  5. O

Yardım Arkadaşlar kafayı yiyeceğim lütfen yardım. Mi5s Sim kart sorunu

nasıl yapacağım bunu link var mı acaba ?
  6. O

Yardım Arkadaşlar kafayı yiyeceğim lütfen yardım. Mi5s Sim kart sorunu

1-2 hafta önce xiaomi mi 5s aldım migrostan sim kartı çıkarıp takarken, yeniden başlatırken bazen de birden bire hizmet yok diyor ve gidiyor 1 saate anca düzeliyor ve sim karttaki numaralar da gözükmüyor lütfen yardım.
  7. O

Yardım Mi 5s Sim kart sorunu

Hocam nasıl yapacağım bir videosu veya link varsa atarsan çok memnun olurum
  8. O

bunu yaptıktan sonra sorun düzeldi mi tamamen ?
  9. O

şu an düzeldi ama çok zaman geçiyor düzelene kadar
  10. O

TH20c1.9-00078 bu hocam
  11. O

Merhabalar 1 hafta önce mi5s aldım sorun orda başladı aslında sim kartı görmüyordu neyse birkaç saat içinde düzeldi ama yeniden başlatırken filan yine görmemeye başlıyordu yaklaşık 1 saat önce yeni gelen MIUI 8.2.1.0 Güncellemesini yaptım ve yalnızca acil durumlar yazıyor lütfen yardım.
Üst Alt