ozkana43 kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Xiaomi 8 kamera

Kimse şunun cevabını bilmiyor mu
  2. O

Yardım Xiaomi 8 kamera

Arkadaşlar xiaomi 8 kullanıyorum. Ancak yakın çekim yapamıyorum. Mesela elim kesildi. O yarayı yakından çekemiyorum. Yaklastirinca görüntü flu ya dönüyor.veya sigaramın üzerinde yazan markasını yaklaştırarak çekemiyorum. Neden?
  3. O

Yardım red mi 5 plus

bu telefonda global rom vardı. Ancak ben BL kapalıyken çince rom yükledim ( nasıl başardım bilmiyorum ) şimdi aynı şekilde gloabal rom un da yüklenebilceğini düşünüyorum.
  4. O

Yardım red mi 5 plus

arkadaslar. kullanmıs oldugum red mi 5 plus telefonumun cloud şifresini unuttum. Bootloader kapalı. Ve telefonda çince rom yüklü. Şimdi sormak istediğim soru su. Bootloaderın kapalı oldugu bir cihaza, global rom nasıl flashlarım? Hangi rom u önerirsiniz yardımcı olur musunuz ? bir diğer soru...
  5. O

Alış 600-750 TL arası telefon arıyorum

O fiyata red mi 5 pl6s düşünürsen, garanti devam ediyor. 4 aylık cihaz
  6. O

Yardım Mi cloud

Arkadaslar esim mi cloudunu unuttu. Telefon esimin üzerine faturalı. Mi cloudu kurtarabilceğimiz telefon numarası da değişti. Bu durumda napabiliriz
  7. O

Yardım Red mi 5 plus

hocam cihaz acılabilir durumda değil diyorum
  8. O

Yardım Red mi 5 plus

hocam. şimdi benim ekran recovery 3 te kalıyor. şimdi yeniden kurulum yapacagım. flash ı indirdim. stable global rom u indirdim. twrp kurulumu yapmam da gerekir mi ? eger gerekirse ilk yapmam gereken adım nedir yardımcı olur musunuz ?
  9. O

Yardım Red mi 5 plus

Hocam ben red mi 5 plus güncelleme dosyasını indirdim 2 gb boyutundaydı. Telefona flashladım. Omun harici bir uygulama indirmedim
  10. O

Yardım Red mi 5 plus

Halletmem geteken birinci adım nedir save me hocam. Halledip tekrar yardımınızı talep edeyim
  11. O

Yardım Red mi 5 plus

Merhaba arkadaslar. Telefonuma rom attım. Telefonum yeniden baslarken "recovery 3" ekranında kaldı. Lutfen yardımcı olun
  12. O

Yardım Redmi 5 plus

hocam ben yanlıs anlamısım. evet sorunum tam olarak o. ancak arkadas bayram dolayısıyla bana yardımcı olamıyormus
  13. O

Yardım Redmi 5 plus

Hocam anlatamıyorum sanırım. Sıfreyı hatırlamıyor. Sadece telefon numarasından sifreyi sıfırlayabilir. O numarada artık yok
  14. O

Yardım Redmi 5 plus

Hocam malesef herhangi bir maili hesap ile bagdastırmamıs. Bu sorunla alakalı napabilirim Bootloader unlock
  15. O

Yardım Redmi 5 plus

happy~~ Evet
Üst Alt