ozkan1979 kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım mi 10t pro şarj bitti açılıyor ekran geliyor fakat menüler gelmiyor donup kalıyor

reset yaptım düzeldi ama hiçbirşey kalmadı herşey silindi
  2. O

Yardım mi 10t pro şarj bitti açılıyor ekran geliyor fakat menüler gelmiyor donup kalıyor

arkadaşlar akşam telefonumun şarj bitti elektirikler de yağmurdan gitmişti açmaya çalıştım açıldı tekrar kapandı sabah şarj yaptım sarj doldu telefon açılıyor ekran geliyor menüler yok donup kalıyor gibi oluyor bekliyorum tepki yok o şekilde power tuşuna bastığımda kilit işareti tam gizlilik...
  3. O

Rom Redmi Note 4x için Pil Süresi En Uzun Rom hangisi ?

https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note4x-miui11-0-2-0-android-9-duzenlendi.58418/ yaklaşık 2 veya 3 yıldır bu romu kullanıyorum pil seviyesi mükemmel gidiyor denemelisin bence
  4. O

Mod MIUI 12 Most Stable ROM REDMI NOTE 4 | STABLE MIUI 12 REDMI NOTE 4 | MIUI 12 Review and Install

MIUI 12 Most Stable ROM REDMI NOTE 4 | STABLE MIUI 12 REDMI NOTE 4 | MIUI 12 Review and Install Android 10 MIUI 12 GLOBAL STABLE REDMI NOTE 4 REVIEW AND INSTALL | Smooth Experience Top 10 Reason to Install this OS on redmi note 4 - MIUI 12.5 Redmi Note 4
  5. O

Rom Redmi Note4X MIUI11.0.2.0 +( Android 9 ) Düzenlendi

hala bu romdayım neredeyse 2 sene olacak memnunum
  6. O

Yardım redmi note 8 kapalı tepki vermiyor sadece pc baglayınca ses geliyor.

arkadaşlar merhaba benim 12 yaşında oğlum var ona redmi note 8 aldım 1 ay oldu yanlışlıkla twrp mod almış ve bir yerlere basmış telefon şuanda ne yaparsan yap hiç bir şekilde açılmıyor pc bağlayınca ( qualcomm hs-usb qdloader 9008 com3 ) yazısı geliyor bu aşamada ne yapmam gerekiyor yardımcı...
  7. O

hala bu romdayım pil çok iyi ve değiştirmeyide düşünmüyorum
  8. O

Yardım Redmi Note 4x ekran gelmiyor

bu sorunu 2.kez yaşadım telefonda ekran yok fakat tüm herşey çalışıyor telefon şarj ediyor aramalarda çalıyor bu tip arıza ise ankarada bayram kaya diye arkadaş var facebooktan aratın kensi güvenilir kişi ben 2 kez ona yaptırdım uyguna yapıyor başkası 350 tl dedi bu arızaya fakat bu arkadaş...
  9. O

valla daha önce bende bu arıza oldu şimdi tekrarladı telefon çalışıyor fakat ekran ışık gelmiyor oynatınca tekrar geliyor şuan tamire gönderdim bakalım ne olacak
  10. O

hocam ben en başından beri bu romu kullanıyorum hala memnunum sizin hatanın aynısı bana oldu bugün daha öncede bu hatayı arıza diğelim yaşadım ekran ışık arızası benimkisi daha önce 150 tl birine gönderdim entegre değiştirdim dedi bugün yine aynı arızayı yaptı ekran siyah ama herşey çalışıyor...
  11. O

alala benimki neden yapar acaba bir tek onda yapıyor reset atar gibi yapıyor sürekli
  12. O

Allah aşkın biriniz arkdaşlar aliexpress uygulamasını kurabilirmi bende kuruluyor sayfa sürekli açıyorum kendinni kapatıyor tek sorun bu kaldı herşey hallodu bi sorun aliexpress uygulaması çalışmamması nedeni dedir acaba
Üst Alt