oziicn kullanıcısının son içeriği

1. O

Çözüldü Rom atarken Redmi Ekranında kaldım

Tabi ki hocam kesinlikle başka bir konuda teşekkürlerimi ilettim kendisine tekrardan teşekkürlerimi ve şükranlarımı iletiyorum :)
  2. O

Arkadaşlar aşağıdaki konudaki işlemleri yaprak sorunu çözdüm başına gelen kesinlikle uygulamalı :) https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-10s-unbrick-yetkili-hesap-box-olmadan-ilk-miui-turkiyede.119102/
  3. O

MIUI 12.5 Redmi Note 10S Endonezya V12.5.8.0 Özelleştirilmiş Resmi Stock Rom

Hocam biraz araştırdım bunu denedim yapamadım başka bir konunuzda unbrick olan cihazlar için açtığınız konuyu inceledim onları uygulayarak cihazı canlandırmayı başarabildim. Ancak bu romu kurmayı gerçekten çok istiyorum endonozya 12.5.7 romunu kurdum şuanda Dosyayı tekrardan indirip cihazı...
  4. O

Ayrıca BL kilidi açık. Fastboot açılmadığı için TWRP yüklenmiyor.
  5. O

Merhaba arkadaşlar, Rom atarken flasher bat dosyasına tıkladıktan sonra telefonum kapanıp açılmaya başladı ve bu şekilde kaldı. :( fastboot mode ve recovery mode açılmıyor telefonda açılmıyor redmi yazısı geliyor ve gidiyor yardımcı olursanız çok sevinirim.
  6. O

MIUI 12.5 Redmi Note 10S Endonezya V12.5.8.0 Özelleştirilmiş Resmi Stock Rom

Hocam merhaba, Dediklerinizi uyguladım ancak flasher bat dosyasına tıkladıktan sonra telefonum kapanıp açılmaya başladı ve bu şekilde kaldı. :( fastboot mode ve recovery mode açılmıyor telefonda açılmıyor redmi yazısı geliyor ve gidiyor yardımcı olursanız çok sevinirim.
  7. O

MIUI 12.5 Redmi Note 10S Hindistan Kararlı Rom V12.5.13.0.RKLINXM İndirme Bağlantıları

Hocam çok teşekkür ederim ayrıca cihazıma imei atılmış durumda imei silinir mi, normalde format attığımda siliniyor.
  8. O

MIUI 12.5 Redmi Note 10S Hindistan Kararlı Rom V12.5.13.0.RKLINXM İndirme Bağlantıları

Merhaba Global Avrupa romundan TWRP ile bu roma geçiş yapabilir miyim
  9. O

Yardım Eror:missmatching image and device Hatası Hk.

Cihazım M2101K7BG sürümü doğru romu indirdiğimede eminim yine indirip denedim malesef global romdan hindistan veya endonezya romuna geçiş yapamadım :( Acaba TWRP yükleyip TWRP üzerinden yükleme yapabilir miyim bu işlemi önceden Note 8 vardı sürekli rom değiştirirdim bu şekilde MTK işlemcilerde...
  10. O

Çok teşekkürler anladığım kadarıyla rom atılmaz mi flash ile sanırım
  11. O

Merhaba arkadaşlar global romdan Hindistan veya Endonezya romuna geçmek istiyorum ancak mi flash yazılımında bu hata ile karşılaşıyorum. İnternetteki bir çok yöntemi denedim. Sadece telefonumda imei olduğu için format atamadım.Sanırım telefona format attığımda düzelecek nasıl yapabilirim...
  12. O

Rehber Redmi Note 10S Always On Edge Ön Kamera Bildirim Işığı Yapma

Biz bildirimi açana kadar sürekli yanmasını nasıl sağlayabiliriz acaba yardımcı olabilecek var mı? Ne yaparsam yapayım yaptığım ayardaki bildirim ışığı kısıtlı yanış sona eriyor
  13. O

Soru Rom önerisi 2022

mi room 20.3.26
  14. O

Güncelleme Redmi Note 8 Global Kararlı V10.3.5.0 PCOMIXM İndirme Bağlantıları

mi room 2.3.26 dan buna geçilir mi acaba yorumu olan var mıdır?
Üst Alt