ÖzgürSemih kullanıcısının son içeriği

1. ÖzgürSemih

Rehber Xiaomi cihazlarda Anti Rollback kontrolü nasıl yapılır

teşekkürler hocam sizin onay verdiğiniz hiçbirşeyde sorun yaşamadım daha tekrar teşekkür ederim iyi forumlar
  2. ÖzgürSemih

Rehber Xiaomi cihazlarda Anti Rollback kontrolü nasıl yapılır

merhaba benim cihaz xiaomi mi note 10 miui 12 andoid 11 sürümü kullanıyorum endonezya karalı mii 11 android 10 geçmek istiyorum antiroll vack 2 yazıyor geçebilirmiyim durum biraz acil teşekkürler
  3. ÖzgürSemih

Yardım Şarj olma ile ilgili enteresan sıkıntı..

Hayırlı günler dilerim sevgili dostlar mi note 10 kullanıyorum dün akşam cihazımı şarja taktım ve baktımki enerjiyi alıp kesiyor başka şarj cihazı denedim onda da aynı sorun çıktı sonra tekrar değiştim şarj olmaya başladı dedim ki sorun kabloda ve uyudum. Sabah uyandığımda telefonu şarj ettiğim...
  4. ÖzgürSemih

İpucu IMEI ve EFS nedir ve neden yedeği alınmalıdır?

Teşekkür ederim hocam orjinal efs yedeği var pc de olası bir imei uçma durumunda attırdığımız imeiyi bu şekilde geri yükleyebilşyorsak sıkıntı yok kolay kolay böyle bir sorunnyaşayacağımı sanmıyorum endonezya global rom kullanıyorum imei sonrası güncelleme alması için rootu kaldırdım
  5. ÖzgürSemih

İpucu IMEI ve EFS nedir ve neden yedeği alınmalıdır?

İyi forumlar dilerim mi note 10 kullanıcısıyım imei repair işlemi yapıldı efs yedeği repairden sonra mı alınıyor eğer öyle ise olası bir durumda aldığımız efs yedeği cihaza attığımız imei olarakmı düşüyor yoksa cihazın orjinal imeisinimi geri getiriyor?
  6. ÖzgürSemih

Rom Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Endonezya Rom V11.1.1.0.QFDIDXM [ Android 10 ] İndirme Bağlantıları

Bir tarih yok ağustos sonu deniyor ama daha da gecikebilir endonezya romu geç güncelleme alır ama diger romlara göre daha sağlıklı şekilde geliyor güncellemeler
  7. ÖzgürSemih

Rom Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Endonezya Rom V11.1.1.0.QFDIDXM [ Android 10 ] İndirme Bağlantıları

Mi flashla kurmanız daha iyi olur twrp ilenilknkurduğumda gözüme çarpan bölge değişmiyor çinde takılı kalıyordu mi flash ile temiz sorunsuz kullanırsınız
  8. ÖzgürSemih

MIUI 12 Mi Note 10 / Pro - Global Kararlı V12.0.1.0.QFDMIXM İndirme Bağlantısı

Mi flash ile kuramazsınız twrp ile kurulması gerekiyor bende sizin gibi endonezya rom kullanıyorum twrp ile kurarsanız eski romu silip temiz kurulum yapmanız gerekecek. Ya da ota ile felmesinş beklemek gerekiyor
  9. ÖzgürSemih

Yardım android 10 ekran bölme sorunu

Geliştirici seçeneklerine girip burada etkşnlikleri yeniden ölçeklendirmeye zorla seçeneğini açarsanız ve cihazı yeniden başlatırsanız instagram gibi uygulamaları bölünmüş ekranda kullanabilirsiniz
  10. ÖzgürSemih

Yardım android 10 ekran bölme sorunu

Bende de aynı sorun var endonezya kararlı rom kurulu çözebildiniz mi
  11. ÖzgürSemih

Hayırlı akşamlar hocam şuan global rom kullanıyorum imei kayıt yapmadım henüz imei attıktan sonrada endonezya romu kullanmak istiyorum twrp ve root kullanmayacağım cihazda bu romu yükleyip imei işlemini yaptıktan sonra cihazım otomatik güncellemeleri almaya devam edermi global gibi...
  12. ÖzgürSemih

Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro Avrupa (EEA) Kararlı v11.1.1.0 QFDEUXM İndirme Bağlantısı

Benim şuanki mevcut rom 11.0.16 PFDEUXM bunu indirip sistem güncellenecek guncelleyebilirmiyim dosyayı gösterip. Twrp yok bl kilidi acik
  13. ÖzgürSemih

Çözüldü Xiaomi.Eu Güncelleme Sorunu

rom dosyasını şimdi buldum manuel indirdim faydası olabilir diye linki ekliyorum ilginize teşekkür ederim https://mifirm.net/list/eu
  14. ÖzgürSemih

Tekrar merhaba adım adım yaptım twrp güncelledim elimdeki miui11 v11.0.9.0.PFDCNXM eu romu temiz şekilde kurdum lakin ota güncellemede ilk yorumda attığım resimlerdeki gibi sunucular çevirim dışı hatasını alıyorum ota güncelleme yapmıyor güncellemek istediğim sürüm android 10 v11.1.1.0 QFDCNXM...
  15. ÖzgürSemih

Teşekkürler harfiyen uygulayacağım
Üst Alt