OzgurSah kullanıcısının son içeriği

1. OzgurSah

Yardım Ekran değişimi

Görüştüm, telefonun ikinci el piyasa fiyatına yakın bir fiyat söylediler Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. OzgurSah

Yardım Ekran değişimi

Eşimin Mi9 telefonun ekranı kırıldı, görüntü tamamen gitti. Değişim için araştırma yapıyorum, ekran ilanlarında hep orjinal LCD ekran yazıyor ama cihazın orjinal ekranı Amoled, var mı ekran değiştiren ya da bu konuda bilgisi olan? Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. OzgurSah

Rom Mi 9T Pro BLİSS v12.12 Aosp Rom (VİDEO)

Kurulumda pico tavsiye edildiği için pico yüklemiştim ama alışamadım bir türlü, hazır bilgisayar başındayken EU stabilin yeni versiyonunu kurdum. AOSP çok akıcıydı ama alışık olmayınca zorlandım, Eu stabile biraz takılayım tekrar bir ara denerim Bliss'i. Çok sağolun yardımlarınız için Mi 9T...
  4. OzgurSah

ilk kez AOSP Rom kurdum acaip yabancılık çekiyorum, Google Drivedan yedeklediğim eski telefon bilgilerini bile geri yükleyemedim, telefonunkini değil android box'ın yedeğini gösteriyor sadece, vallahi işimiz var
  5. OzgurSah

cihazım 9t pro, ilk mesajdaki linke tıkladığımda çıkan sayfada en üstte son sürümü indir seçeneğine tıkladım, Bliss versyonuymuş. Teşekkürler uyarın için 1608465300 hocam ROMu hallettim şimdi de Gapps hata verdi, error code:64 unmounting portitions Edit: hallettim
  6. OzgurSah

İlk mesajdaki FWyi yükledikten sonra ROMun kuruluma aşamaında "e3004: this device is for device pyxis, this device is raphael" diye hata verip durdu yükleme. yardımcı olabilecek var mı?
  7. OzgurSah

Rom [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Masik ™X V 16.2 Android 10 MIUI 12 30.08.2020

Hocam daha geçen hafta geliştirici bu Romun güncellemesinin sonlandığını açıklanmamış mıydı? Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. OzgurSah

MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Mi Room Beta Rom 20.7.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

Stabil sürümü ne zaman yayınlanacak belli oldu mu? Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. OzgurSah

Yardım xiaomi mijia vacuum mop pro (styj02ym) güncelleme sorunu

Forum kurallarına uygun mu bilmiyorum ama DH forumda xiaomi robot süpürgeler için açılan bir başlık var, orada TRde konunun en bilgili kişilerinden hepsirobot rumuzlu arkadaş sorulara ve sorunlara yardımcı oluyor, oraya bakmanızı tavsiye ederim Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  10. OzgurSah

Diğer Xiaomi Mi 10 TR Garantili fiyatı belli oldu

Şu an imei işlemini çözdüler mi bilmiyorum ama cihaz TRde yaygınlaşınca 100 liraya yaparlar hocam Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. OzgurSah

Soru Xiaomi Note 10 pro Pasaport kayıtlı

Hocam 1830 lira harç parası ödeyerek pasaport kaydı mı yaptırdınız? Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. OzgurSah

Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

Eu 11.0.5 kullanmaktayım, 11.0.7 yi indiriyorum şu an, full wipe yapmam şart mı, sadece dalvik ve cache yeterli olmaz mı temiz kurulum için? Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. OzgurSah

Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

Yüksek, 4300 liralık cihaza sadece sınırdan geçirdiler diye 7000 lira vermek akıl karı değil Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. OzgurSah

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Benimki hem global romda hem de custom romda (xiaomi eu 11.0.5) oldukça stabil. Yaklaşık 3 aydır bir kere bile takılma donma kapanma vs yapmadı? Donanımsal olarak hiçbir sorunu yok yazılımsal olarak tüm Xiaomi telefonlarındaki gibi bazı eksiklikleri var. 9T'den bulup 9T Prodan bulamadığınız...
  15. OzgurSah

Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

Otomatik güncelleme açık olduğunda güncelleme yapıyor, otomatik güncellemeyi kapatabilirsiniz Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt