ozgrcvdr kullanıcısının son içeriği

1. ozgrcvdr

Sohbet Xiaomi Watch 2 pro vs Xiaomi Watch S3, farkları ne?

Bende wstch s3 var.google play yok,türkçe dil desteği yok çünkü çin için çıktı.ayrıca bölgeyi çin yapmadan telefonla bağlantı sağlanamıyor.diğer herşeyi iyi çalışıyor tansiyon vs.imkan varsa watch 2 pro almak daha mantıklı gibi ama ben bilerek isteyerek s3 aldım ve memnunum.ayrıca saatte google...
  2. ozgrcvdr

Sohbet Xiaomi Watch 2 pro vs Xiaomi Watch S3, farkları ne?

Pil ömrü olarak s3 ,ayrıca s3 te hyper os var.diğer tüm özellikler hemen hemen aynı hatta 2pro önde ama s3 alınır
  3. ozgrcvdr

Yardım Kamera

Büyük ihtimal kamera filtrelerinde "pürüzsüz" seçeneği açıktır. Onu kapatınca sorun düzelir
  4. ozgrcvdr

Soru guncelleme

Henüz çıkmamış.son sürüm bu
  5. ozgrcvdr

Yardım mi 11t pro şarjım aşırı hızlı bitiyor

Ben yeni cihaz aldığımda genelde bütün ayarlara girer herşeyi kontrol ederim çünkü yeni cihazda hemen hemen tüm ayarlar açıktır.mesela tüm uygulamalar otomatik başlat a ayarlıdır.whatsapp hariç hepsini kapatırım..reklam ve tavsiyeler kısmını kapatırım. Birşeylerin benden habersiz arkaplanda...
  6. ozgrcvdr

Tema Jiyan VII Teması

Çok teşekkür ederim hocam.hemen uyguladım.tekrardan elinize sağlık 1676405210 Hocam mi 11 ultra eu beta rom kullanıyorum
  7. ozgrcvdr

Rom Mi 6 Rom Önerisi

Eu beta weekly son sürüm tavsiye ederim
  8. ozgrcvdr

Tema Jiyan VII Teması

Hocam elinize sağlık güzel görünüyor, bende denemek istiyorum. Mtz olarak rica etsem.bu arada custom rom kullanıyorum
  9. ozgrcvdr

Çözüldü Twrp ve magisk (sd kart girişim yok)

Twrp yükledikten sonra format data yapmak gerekir. Bu sayede pc teli görür ve istediğimiz dosyaları pc den telefona aktarıp dilediğimizi yapabiliriz
  10. ozgrcvdr

İnceleme Mİ 11 Ultra genel izlenimlerim

Tema değişikliği çözüm olabilir. Olmazsa format data yapmak gerekir
  11. ozgrcvdr

Yardım Bluetooth Ses Codec'i

Aynı sorun bende de var.acaba sorun çözüldü mü?
  12. ozgrcvdr

Sohbet Tüm Forumdaşlara Selamlar

Hocam mi 10 pro ya devamcall~~üstüne bir de mi pad 5 aldım.
  13. ozgrcvdr

Soru Xiaomi Mi Pad 5 Pro Ne zaman gelir

Hala gelmedi sanırım?
  14. ozgrcvdr

Yardım Mi 11 Ultra Sualtı Çekim sonrası açılmıyor

Estağfurullah hocam,siz bu sitenin sönmeyen ve sönmeyecek ateşisiniz😀pardon ama hocam siz su geçirmeyen telefon kullandınız mı😊😊😊ben sadece mi max serilerini biliyorum o yüzden
Üst Alt