ozer05 kullanıcısının son içeriği

1. ozer05

Yardım Lütfen Yardım...

Forum kuralları gereği konu başlıkları büyük harfle yazılamaz hocam haberiniz olsun.
  2. ozer05

Yardım Mi 6 twrp kaldırma işlemi

teşekkürler hocam bahsettiğiniz konunun linkini bırakabilirseniz çok mutlu olurum
  3. ozer05

Yardım Mi 6 twrp kaldırma işlemi

Öncelikle iyi geceler, cihazımı satacağım için twrp tamamen kaldırmak ve global rom atmak istiyorum yani açıkçası alan kişi hattını takıp kullanacak şekilde olmasını istiyorum bu konuda forumda biraz araştırdım fakat aradığımı bulamadım şimdiden teşekkürler yardımlarınız için.
  4. ozer05

Mod Ainur Narsil Ses Modülü

Mi 6 - MIUI 12 20.5.28 Beta denedim Bluetooth kulaklığımdan az ses geliyordu faydasını cidden gördüm teşekkürler.
  5. ozer05

Sohbet Merhaba :)

Hoş geldiniz :)
  6. ozer05

Gcam [4K 60FPS EIS][AĞIR ÇEKİM] Google Kamera 7.3.021 - UltraCVM 5

Mi 6 MIUI 11.2 - RevOS - 20.2.26 Denendi sorunsuz çalışıyor gayet başarılı teşekkürler hocam :)
  7. ozer05

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

5 kasım 2019 denemekten zarar gelmez :D sürümden sürüme değişiklik gösteriyor hocam teşekkürler link için
  8. ozer05

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Mi 6 için en güncel sürüm linki arıyorum
  9. ozer05

Mod [Magisk Modülü] JoyPixels Emoji

Teşekkürler
  10. ozer05

Sohbet Sohbet köşesi

Günaydın herkese iyi sabahlarınız olsun umarım :)
  11. ozer05

Sohbet Garip bir dolandırıcı

Maalesef ülkemizde ''bunlardan'' yüzlerce var sanki kazandığı para helalmiş gibi satmaya devam tokatlamaya devam tabiri kullanması kendisinin nasıl bir insan olduğunu belirtiyor umarım sert kayaya çarpar arkadaş :)
  12. ozer05

Mod [KERNEL] [MIUI] Android [10] Beta İMMENSITY ✖️KERNEL

Teşekkürler konu için deneyip göreceğiz :)
  13. ozer05

Sohbet Kuryenet müşteri hizmetleri

Hocam Apple'dan bir faturam vardı inanın 2-3 gün bekledim. Aradım yarın gözüküyor dediler ve kimse bu adamların oturduğum şehirde şirketinin nerede olduğunu bilmiyor sır gibi saklıyorlar... Cidden saçma güvenemedim ama sağ salim ulaştı elime.
  14. ozer05

Çözüldü Diag Portu Açık Fakat Pdc Tool Görmüyor..

Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.
  15. ozer05

Soru Ghost screen

Cihazınızın garanti firmasını öğrenip iletişime geçmeniz gerekiyor. Eğer cihazı sıfır aldıysanız genelde kutu üstünde ufak sticker olur, ya da faturadan bakabilirsiniz
Üst Alt