ozdemiraltuntas kullanıcısının son içeriği

1. ozdemiraltuntas

Soru Mimax 2 Sorunsuz Custom rom önerisi Lütfen!

Size son sürüm CrDroid 9.6 tavsiye ederim.
  2. ozdemiraltuntas

Soru Mi Max 2 için Pixel Experience 13 rom deneyen oldu mu?

Çok teşekkür ederim. Bende Pixel Experience Plus kullanıyorum ama gerçektrn Mi Max 2 için bi tık ağır rommuş. Tekrar Crdroid'e sizin tavsiyenizle geçeceğim.
  3. ozdemiraltuntas

Çok teşekkür ederim. Yarın deneyeceğim.
  4. ozdemiraltuntas

1680719175 Her Mi Max 2 kullanıcısının okuması gereken güzel bir yazı olmuş. Sizin denemelerinize istinaden geri dönüp MIUI 12 A10 romuda denemek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilemiyorum.
  5. ozdemiraltuntas

Bu gün denedim ama LOS'da fazla kalamadım. Sebebi ise bana göre PexP kesinlikle daha akıcı.
  6. ozdemiraltuntas

LineageOS'u deneyeceğim
  7. ozdemiraltuntas

Şu an bende bu romu (Pixel Experience Plus) kullanıyorum. Muhtemelen şimdiye kadar kullandığım AOPS romlar arasında en akıcı olan rom.
  8. ozdemiraltuntas

Rom --V5 ÇIKTI--MIUI 12 Android 9 Eu Rom for MiMax2 TEAM BEAST v5.0-

Maalesef BeastOS'da bu gibi problemler olabiliyor. O yüzden MIUITR ile rahat ettim. Ayrıca yurtdışına bir seferlik mesaj gönderme hep vardı
  9. ozdemiraltuntas

Bu konularda ben biraz teknoloji yoksunuyum. Bana nasıl yapabileceğimi söylerseniz yardımcı olurum elbette
  10. ozdemiraltuntas

Yukarıdada yazdığım gibi uzun süre kullandığım bir romdu bu. Fakat bir ay geçmeden kendi kendine bazı uygulamaları çalışmaz hale sokuyor, Google Play mağazası çalışmıyor veya stok kamerası hiç olmuyordu. Bu kullandığım MIUITR 12 romunda şimdilik sadece parmak izi okuma, telefonu her kapatıp...
  11. ozdemiraltuntas

MIUITR 12 20.10.1 beta kullanıyorum
  12. ozdemiraltuntas

Bende ilk başta BeastOS yüklemiştim ve çok hoşuma giderek kullanmıştım. Sizlerin yazdıkları gibi harita, sağlık, adımsayar ve bazı uygulamalar her nedense sonradan kendi kendine çalışmaz olmaya başladı. Şu anda bir arkadaşımın gönderdiği MIUI 12 ve Android 9 romunu deniyorum. Bunda o sorunların...
  13. ozdemiraltuntas

Uygulama Android Telefona Windows XP Kurmak - ROOTSUZ

Evet haklısınız.. Gerçekten açıldı ama her açıldığında böyle uzun sürüyor sanırım.
  14. ozdemiraltuntas

Uygulama Android Telefona Windows XP Kurmak - ROOTSUZ

Emeğiniz için çok teşekkür ederiz. Şimdiye kadar hep kurmaya çalıştım ama hiç olmamıştı. Aslında şimdide XP açılış ekranını gördükten sonra siyah ekranda mouse çıkıyor. Dahada ileri gitmiyor. Başka yapmam gereken bir şeyi var acaba? DÜZELTME: Bir süre bekledikten sonra ekran geldi :) 1601288710...
Üst Alt