ozcifciyusuff kullanıcısının son içeriği

1. ozcifciyusuff

Yardım Telefon fastboot modundayken bilgisayarda görünmüyor

Merhabalar telefona twrp yüklemek için fastboot moduna aldım fakat bilgisayarda Android yazısının üstünde ünlem işareti çıkıyor ve minimal adb and fastboot programında telefon gözükmüyor yardımcı olabilecek birileri var mı acaba ve başka bir sorum daha var benim telefon yurt dışı imei atıldı...
  2. ozcifciyusuff

Soru Redmi note 9 formatlarsam IMEI gider mi

Sağolun garantiye almakta fayda var herhangi bir ücret talep edilecek midir
  3. ozcifciyusuff

Amacım format atmak resimde sürüm yazıyor pek anlamadığım için direkt fotoğraf attım
  4. ozcifciyusuff

Kontrol ettim her şey yeşil göründü direnç yok peki sanırım format atamayacağım :)
  5. ozcifciyusuff

Twrp yok ki nasıl atacağım bu konularda zayıfım direnç ile atılıp ayrılmadığını öğrenemez miyiz 1703339207 Direnç ile atıldığını nasıl öğrenebiliriz peki 1703339337 Nasıl yapacağım söyleyebilir misiniz çok acil atmam lazım yardımcı olursanız sevinirim
  6. ozcifciyusuff

Öncelikle merhaba cihaz redmi note 9 IMEI direnç ile atılmış mı bilmiyorum ama format atmak istiyorum IMEI gider mi gitmez mi yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
  7. ozcifciyusuff

Yardım İmei atılmış cihaza root atma

Merhaba iyi günler yardımcı olabilirseniz sevinirim cihaz x3 Nfc IMEI atan telefoncu root ve twrp yüklemeden IMEI atmış ben bu cihaza root atsam IMEI gider mi bir de root nasıl atabilirim şimdiden teşekkürler.
  8. ozcifciyusuff

Yardım Cihazımda twrp yok ama IMEI atılmış nasıl güncelleme yaparım

Sağolun başka bir sorum daha olacak bugün farkettim Instagram reels izlerken ses açma tuşuna basınca renkler çok canlı oluyor ses açma kısma bölümü gidince görüntü soluk cansız oluyor bunun nedeni nedir yardımcı olabilir misiniz ya da bir bilginiz var mıdır şimdiden teşekkürler
  9. ozcifciyusuff

Çok teşekkür ederim güncelleme yaptım telefon düzeldi kendi kendine kapanıp açılıyordu sağolun bir sorum daha olacaktı yazmışsınız ama factory reset yapsam yani recovery moddan format atsam IMEI gider mi
  10. ozcifciyusuff

Emin misiniz size güvenim yapıyorum inşallah bir sıkıntı çıkmaz
  11. ozcifciyusuff

Korkuyorum güncellemeyle IMEI gider diye giderse attıracak param da yok bilemiyorum
  12. ozcifciyusuff

Merhabalar cihazım poco x3 nfc global twrp yok ama IMEI atılı durumda ikinci el almıştım telefonu karanlık moda alınca kafayı yiyor yeniden başlıyor kendi kendine güç tuşuna dokununca yeniden başlıyordu aydınlık moda alınca sorun yok karanlık modda oluyor ne oluyorsa güncelleme yapmak istiyorum...
Üst Alt