ozan1903 kullanıcısının son içeriği

1. ozan1903

Çözüldü Redmi Note 10 Pro Global Sürekli Yeniden Başlatma Sorunu

aynı sorunu bende yaşıyorum 2 saattir baştan başlıyor ne twrpye gırıyor ne fasboota hiçbir işlem yapamıyorum ne yapmam lazım tam twrp acılcak gibi oluyor hemen reset atıyor durduk yere oldu. çözümü nedir.
  2. ozan1903

Yardım Kernel

deniyorum
  3. ozan1903

Yardım Kernel

Şundan sordum YUKİ kernel buldum ama android 11 ben android 13 kullanıyorum sıkıntı olurmu
  4. ozan1903

Yardım Kernel

Çok teşekkür ederim peki android 11 olan bir kerneli android 12 yada 13 e yüklersen cihaz acilirmi yoksa boota mi düşer
  5. ozan1903

Soru Redmi Note 10 Pro için Kernel Önerileri

Peki pil için en iyi kernel hangisidir
  6. ozan1903

Yardım Kernel

Evet xioami eu romun şarjı çok hoşuma gitti onun alıp başka romlara denemek istiyorum Googlede arama yaptihim zaman YUKİ kernel çıkıyor doğrumu acaba
  7. ozan1903

Yardım Kernel

İyi akşamlar bu kerneli arıyorum neredn bulabilirim yardım ederseniz sevinirim 4.14.190-pref-g7da93debc0ee
  8. ozan1903

Mod Kontrol Merkezi Modları | A12 & MIUI 13+

Nasıl anlatirmsinz
  9. ozan1903

Mod Kontrol Merkezi Modları | A12 & MIUI 13+

Eu rom kullanıyorum 14.0.7 bu hatayı alıyorum nasıl düzeltebilirim
  10. ozan1903

Yardım Dolby atoms çalışmıyor

Çok teşekkür ederim
  11. ozan1903

Cihaz rootlu link atabilirmisiniz ben baktimda bulamadim
  12. ozan1903

İyi günler MIUI eu rom kullanıyorum 14.0.7 Dolby atoms çalışmıyor yuklsetme yapıyorum ses değişmiyor uygulamadan çıkınca sıfırlanıyor çalışan Dolby atmos varmı yada başka ses yüklsetme programı varsa önerirseniz sevinirim.
  13. ozan1903

Soru EuRom mu EliteRom mu ?

evet magsk yüklü
  14. ozan1903

Soru EuRom mu EliteRom mu ?

bende elite romdayım ama özelleştirme yok nasıl açarım detaylı anlatım yapabılcek birisi varmı lütfen
Üst Alt