oyuruk kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım xiaomi redmi note 12 pro plus sms gönderme seçeneği

Bunu biliyorum hocam, her defasında burada 2 seçeneği çıkıyor ben hep 1 de kalsın istiyorum.
  2. O

Yardım xiaomi redmi note 12 pro plus sms gönderme seçeneği

merhaba, xiaomi redmi note 12 pro plus çift hat kullanıyorum, telefonumdan sms atmak istediğimde 2 nci hat ile sms gödnermeye çalışıyor. halbuki ilk hattım ilk seçenek olmasını istiyorum. yardım eder misiniz
  3. O

Note 12 Pro/Pro 5G/Plus 5G Ekran süresi

Ekran görüntüsü aldığında şarjın %27 kalmış, yani %73 ile 9 saat ekran süresi almışsın
  4. O

Göresele göre 15 saat EKRAN AÇIK süresi göremedim, 9 saat yazıyor 1692557224 O değil de benim batarya %50 den sonra hele hele %20 den sonra inanılmaz hızlı düşüyor
  5. O

Orası 24 saatlik gösteriyor, bana batarya bitene kadarki süre lazım (ertesi güne sarksa da)
  6. O

Herşey dediğin gibi, ama çalışmıyor, başka neden olabilir
  7. O

Nfc ile ödeme yapabiliyor musun peki
  8. O

Bende de 14 0 3 var, global, nfc var ama kullanamıyorum ki, kasada dır dıt diyor, çekmiyor, ama mesela kimliğin chipini nfc ile oluyor (aktifbank şifre yenilerken tecrübe ettim) 1691349004 Bu kısmı değil de, şu kısmın fotosunu alsana
  9. O

Peki 120 watt ile hızlı şarj mı yapıyorsun, hani şu 17 dk da şarj mı yoksa 120 watt ile telefonun hızlı şarj özelliğini kapatıp normal şarj ile mi şarj ediyorsun? (ki 1-1.15 saat gibi sürüyor)
  10. O

Az önce saat 10 da şarja taktım, 25 dk da %97 ye geldi takıldı, telefon soğudu, sabrettim, çekmedim, 10.55 de %98 oldu, yeter dedim çektim Bu ne saçma iştir yahu, napıcam ben
  11. O

Hayretle okuyorum, 12 saati nasıl alıyorsunuz yaw, 7 saat görsem (5 saati WiFi, 2 saati mobil veri ile) öpüp başıma koyucam (oyun yok, full WhatsApp) pil sorunum var onu kesinleştirdim
  12. O

Şuan şarja taktım mesela, %99 a geldi, takıldı 15 dk oldu %99 da Edit : %100 den aşağı giderken çok az şarj gidiyor, ama %50 den Hele hele %20 den sonra şu gibi gidiyor batarya
  13. O

Root yok, çift hat kullanıyorum Ama bildirim fazla olduğundan mı diyorsunuz
  14. O

Redmi Note 12 Pro Plus 12 gb, 2 haftalık telefon, 7 saat anca veriyor
Üst Alt