oyeah02 kullanıcısının son içeriği

1. oyeah02

Yardım Mi Band 5 Şarj Problemi

Rica ederim nedemek , umarım yeni cihazınızda bir önceki gibi sorunlar yaşamazsınız :)
  2. oyeah02

Hayır ya mi band 5 iyidir ,size sadece sorunlu bir cihaz denk gelmiş. Aslında bakarsanız 4 ile 5 arasında uçurum farklar yok, yani hayır dediğime bakmayın. yerinizde olsaydım diye düşünerek hayır dedim. 4te tercih edilebilir hem fiyatıda gayet uygun. Geç cevap verdiğim için pardon, yeni görebildim.
  3. oyeah02

Hadi hayırlı olsun, umarım yeni cihazınızda bu tür sorunlar yaşamazsınız :)
  4. oyeah02

Cihazı iade etmek ile en iyisini yapmışsınız. Sorunlu olduğu besbelli. Fakat markaya karşı önyargınız olmasın, günümüzde herhangi bir alman malı beyaz eşya veya samsung vs gibi telefon aldığınızda o üründe sorunlu çıkabiliyor. Benim mi band5imi ben hep bilgisayardan şarj ediyorum. Sadece saat...
  5. oyeah02

İnceleme Mi band 5 , max. Şarj denemesi

Bir önceki güncellemede şarjımız su gibi akıp gidiyordu. Fakat son gelen güncelleme ile bu konuda çok olumlu bir iyileştirilme gözlemledim. 1 aya doğru gidiyorum 1 sarj ile, kutunun üzerinde 14 güne kadar yazıyordu. Sarj konusunu güncellemeler ile bozmazlarsa bu şekilde kalırsa harika olcak...
  6. oyeah02

Mod Mi Band 5 Türkçe Dil - Karakter - Emoji Desteği

Oy kullandım, uygulamak gayet kolay ve gayet yararlı bir konu Elinize emeğinize sağlık
  7. oyeah02

Yeni duzenlemeleri yükledim, ayrintilar gözümden kaçmadi. Helal olsun reis, hakkına emeğine senden izinsiz konmaya calisanlari cok guzel bozmussun. Bilekligin ayrintilar bölümünde forumun ve duzenleyicinin isminin eklenmesi guzel ve yerinde bir detay olmuş :) Ayrıca bir sorum olucak...
  8. oyeah02

Instagram'da biri profil acmis, mi band 5, 5 lira karsiliginda Türkçe yapılır ve saat arayuzleri verilir diyerekten. Bu konudan, sizlerin izni olmadan konunuzu ve bilinçsiz insanlari kullanıyor bilin istedim. Not: youtubeda mi band5 Türkçe yapmak veaaire diye aratirsaniz, kendi açtığı instagram...
Üst Alt