overlocus kullanıcısının son içeriği

1. O

Soru Yeni cihazım ( acil bir sorum var )

Hayir ayni cihazlar. Xiaomi artik telefonlarinda Mi takisini kaldirdi bundan sonra Xiaomi olarak devam edecek.
  2. O

Yardım Redmi Note 9 Fastboot Windows Görmüyor.

Bilgisayarina format atmak istemiyorsan bu deneyebilirsin. Telefonunda fastboot varsa fastboottan atabilirsin. Fastboot goruyorsa tabii.
  3. O

Soru Yeni cihazım ( acil bir sorum var )

Snapdragon 732G - Xiaomi 11 Lite Snapdragon 780G - Xiaomi 11 Lite 5G Snapdragon 778G - Xiaomi 11 Lite 5G NE Islemcilerden ayirt edebilirsiniz.
  4. O

İnceleme Pixel OS 12.1 deneyimim ve GCAM 8.4 güzellemesi

Arkadaslar benim bir problemim var mobil veride 4.5g gozukmuyor nasil acabilirim?
  5. O

Yardım Redmi Note 9 Fastboot Windows Görmüyor.

Bu sorunu ben de yasamistim. Cozum olarak bilgisayari formatlamam gerekti windows 10 pro olarak formatlamani tavsiye ederim.
  6. O

Mod Redmi Note 8 Inception Kernel v6.3 | MIUI12/AOSP A10 ve 68 Hz Ekran Yenileme

MIUI 12.0.2 A10 Endonezya romuna ne yaptiysam yukleyemedim redmi logosu gelip gidiyor twrp ye atiyor yardim edebilecek var mi?
  7. O

Satış Endonezya üretimi global cihazlar

Hocam merhaba mersindeyim elimde redmi note 8 4/64 var redmi note 10 s 8 128 nfc almak istiyorum rn8 + nakit mumkun mudur?
  8. O

Soru Redmi Note 8 Mi Room | Sorum var

İndirdiğim rom MIUI 12 Haftalık Sürüm olarak geçiyor. Büyük ihtimalle beta sürümdür kendisi. Belki de bu yüzden yoktu uygulamalar. Daha sonrasında Google uygulamalarını indirdim sorunsuz çalışıyor. Bir sorun çıkarsa tekrar kurarım. Ama şuanlık düşünmüyorum.
  9. O

Soru Redmi Note 8 Mi Room | Sorum var

Selamlar, Bugün telefonuma PitchBlack Recovery Project kullanarak Mi Room RedmiNote8 MIUI 20.7.9 Android 10.0 romunu kurdum. Telefon ilk açılışta çok bekletti 10-15 dk bekledim açılmadı. Bunun üzerine ben de güç, ses açma, ses kısma tuşlarına aynı anda basarak telefonu yeniden başlattım ve sorun...
  10. O

Yardım Redmi Note 8 Telefonum TWRP Modunda Takılı Kaldı

Rom'u kurmadan önce recovery'ye alırken verdi hocam ama onu çözdüm şimdi tekrar deneyeceğim. 1608852984 Hocam bu romu yüklemek istiyorum Xiaomi Firmware Updater bi sıkıntı çıkarır mı öneriniz var mıdır?
  11. O

The system has been destroyed hatası aldım hocam
  12. O

hayır yapmadım. açıkcası şuradaki yöntemleri izledim:
  13. O

Evet doğru rom olduğuna eminim hocam.
  14. O

Merhabalar, Öncelikle buna benzer konuların olduğunu gördüm fakat konu içeriği biraz kaymıştı ve tam olarak benim problemimi yansıtmıyordu bu yüzden yeni bir konu açma gereği duydum. CİHAZ ROOTLU BL Kilidi: AÇIK Telefonuma normal bir şekilde güncelleme yapılmıyordu bu yüzden TWRP ile custom...
Üst Alt