oturak kullanıcısının son içeriği

1. oturak

Rehber Tool Programlarının ücretsiz versiyonları

haklısınız hocam o tek repair kısmına dokunmadım sayfaları ne kadar çalıştığını iddia etse de
  2. oturak

Rehber Tool Programlarının ücretsiz versiyonları

Hocalarım merhaba öncelikle. Bir zaman samsungio forum sitesinde az romlarla uğraşmamış biri olarak artık insanların para göz olduğuna inancım tam. Yine de bulduğum bir programı sizlerle paylaşmak istedim. DFT 3.7.0 Denendi. 3.8.0 error veriyor çözemedim. Griff çalıştı. Backup flash kısımları...
  3. oturak

Rehber Redmi note 12 pro/plus 5g (Ruby) Android 13 Twrp ve root

konu hortlatıcam hocam ama yazılımsal imei atarken nvdata yedeği gerekebiliyor. imei gittiğinde rom flashlamak eski imeileri geri getiriyor mu?
  4. oturak

Yardım Redmi Note 7 arka kapak kalktı

4 senedir rn7 kullanıyorum. Daha dün arka kapağın kalktığını fark ettim. Açtığımda batarya hiç şişmemişti. Kapağın bantları ömrünü yitirmiş. Telefon kapak yapıştırıcısı almıştım. 7000 gibi bi kodu vardı. Geri yapıştırdım. Şimdi sorunsuz.
  5. oturak

Yardım Ekran Arızası

Piyasada revize diye yan sanayi ekran dolu. Güvenmeni tavsiye etmem. Arızalı başka bi telefon bulursan al ondan değiştir. Hocam hem nasıl kırıldı. Ben 5 senedir bi araba lastiğinin altına takoz yapmadığım kadı. Maşallahı var. Batarya sadece az gidiyor tek o kadar.
  6. oturak

Yardım Redmi note 7 ekran süresi

Benim cihaz gün içinde mobil veri açık sürekli işim gereği hareket halinde olduğum halde aynı değerlerı alıyorum.
  7. oturak

MIUI 13 Redmi NOTE 7 EU MIUI V13.0.12.0.SKFMIXM (Android 12) Port ROM

Sagolasın hocam. Telefonu ya da romu değiştirme olasılığım var. 4 senedir kullanıyorum telefon isyan eder oldu bana. 😂 Ama hakkını vermek lazım ghost screen harici hiç üzmedi.
  8. oturak

MIUI 13 Redmi NOTE 7 EU MIUI V13.0.12.0.SKFMIXM (Android 12) Port ROM

Hocam valla 2 günlük şarj durumunu paylaşırsan bu gün atmayı düşünüyorum. Ne zamandır sıkıldım orjinal rom kullanmaktan.
  9. oturak

Soru Redmi Note 7'ye MIUI 13 güncellemesi hiç mi gelmeyecek?

tesekkür ederim hocam
  10. oturak

hangi rom hocam bu link atabilir misiniz? bende kurayım. Birde her hangi bi sorunu var mı?
  11. oturak

port romlar var ama Türkçe değil sanırım. Birde telefonun üstüne çok başka modeller çıktı uğraşan kalmadı.
  12. oturak

Soru miui 13 port rom

Stok romlarında pek kararlı olduğu söylenemez. Bildirim sesi gelmiyor. Bazen bildirim bile gelmiyor. Bütün ayarları denedim.
  13. oturak

Soru miui 13 port rom

Eu beta romların portları çıkmış. Note 10 romları mevcut Türkçe dil desteği mevcut mu? kullanan var mı?
  14. oturak

Rom Pixel Experience/PLUS - Official BETA | Android 11 Redmi Note 7 04.02.2021

pil performansı iyi bence. Akıcı stabil ama çok boş geldi. Alışamadım.
  15. oturak

Rom Pixel Experience/PLUS - Official BETA | Android 11 Redmi Note 7 04.02.2021

Sırf miuide bilidirim sesi lanetinden kurtulmak için pixel experience 12 kurdum. Bakalım Google amca logosu dönüyo ekranda neyle karşılaşıcam.
Üst Alt