osos11 kullanıcısının son içeriği

1. O

Araçlar APatch - Kernel tabanlı ROOT ve modül yönetim sistemi

Çalıştı. Teşekkür ederim.
  2. O

Evet yükledim. Bilemiyorum belki sürüm yanlış. Görselde modüller için detaylar mevcut.
  3. O

Xiaomi 13 HyperOs EU Stable 1.0.6.0 romuna kurdum son aPatch sürümünü. Lsposed bir türlü çalışmadı. Fikri olan var mı?
  4. O

Apatch veya kernelpatch .ko modülleri sembollerden bağımsız yüklemeye izin veriyor mu? Ben açıklamasından onu anlıyorum.
  5. O

HyperOS xioami 14 bootloader kilidi hk.

14 cihazımız olsa da denesek değil mi :)
  6. O

HyperOS xioami 14 bootloader kilidi hk.

Xda konularının birinde 14'ü unlock eden biri görmüştüm. Biraz detay vermiş. Fikir vermesi açısından alt kısımda bulunan bağlantıya tıklayıp mesajları okuyabilirsiniz.
  7. O

Rom Xiaomi 13 HyperOS – China Weekly Beta OS1.0.23.11.8 (İlk HyperOS Güncellemesi)

Teşekkürler. Değişmiş. Hoşuma gitmedi. Bütün modülleri tekrar derlemem gerekecek muhtemelen. Henüz ortada kaynak kod da yok. Umarım kodları yayınlar Xiaomi.
  8. O

Rom Xiaomi 13 HyperOS – China Weekly Beta OS1.0.23.11.8 (İlk HyperOS Güncellemesi)

HyperOS ile kernel sürümü değişti mi yoksa MIUI ile(5.15.74) aynı mı? Kuran birisi hakkında kısmından ekran görüntüsü atabilirse çok sevinirim.
  9. O

Soru Hızlı şarj

Mi'nin kendi qc2.0 ve 3.0 adaptörlerini de kullandım. Qualcomm tarafından sertifikalı Aukey marka adaptör de kullandım. Gene Mi'nin 5v/2a veren adaptörünü de kullandım. Takıntılı birisi olarak mi max, mi 4s, mi 4 ile testler yaptım. Mi 4'ler qc2.0 destekliyor. Mi max qc3.0 destekliyor. Bütün...
  10. O

Sohbet Xiaomi Cihazlar Yerine Alacağınız Başka Cihaz Ne Olurdu?

Oneplus 5 8/128 ! Komple ekran, çentikli, köşeleri yuvarlatılmış, tuşları ekranın içinde olan parmak izi arkada olan 3.5mm jack girişi olmayan telefonlardan hoşnut değilim. Hâl böyle olunca alınabilecek en donanımlı cihaz Oneplus 5 oluyor. Hâli hazırda kullanıyorum zaten çok memnunum. Mevlam...
  11. O

Sohbet msvcp100.dll Hatası :(

Visual c++ x86 'nın diğer sürümlerinide dene. Ben bu hatayı bazı bilgisayarlarda 2010 ile çözerken bazıları 2012 bazıları 2013 ile çözüldü. Ama hepsi x86. 64 bit olsalar bile x86 yükleyince düzeliyor. ONEPLUS A5000 cihazımdan gönderildi
  12. O

Yardım Mi 4 Lte Açılmıyor

Orijinal Rom'u nerden yüklediniz? Twrp mi Miflash mı? Miflash ile denemediyseniz deneyiniz. Bataryadan mı yapıyor? Emin misiniz? İlk defa duydum. ONEPLUS A5000 cihazımdan gönderildi
  13. O

Yardım Ankara'da xiomi tamircisi aranıyor

Hangi Rom'u yüklüyorsunuz? No-verity flaşlıyor musunuz? ONEPLUS A5000 cihazımdan gönderildi
  14. O

Yardım Şarj takılıyken led bildirim ışığı artık yanmıyor

Bu yavaş şarj sıkıntısı kablodan olabildiği gibi telefonun şarj soketinin tozlanmasından da olabiliyor. Dikkatli bir şekilde temizlemeyi deneyebilirsiniz. Type-C kablolarda kabloyuda temizlemek gerekebiliyor bazen. Biriken tozdan konnektörün içindeki pinleri göremediğim type-c kablosu geçti...
  15. O

Sohbet Yüzsüzlüğün bu kadarı.

İtiraz ettim hocam evdeki herkesden. Mi kullanmayı bıraktım ancak hâlâ annem babam amcam kullanıyor. Uygulamanız çok işlevsel. Böyle bir olay yaşanması çok üzücü. ONEPLUS A5000 cihazımdan gönderildi
Üst Alt