osmzcn kullanıcısının son içeriği

1. osmzcn

MIUI 11 Mi Note 3 Global Kararlı V11.0.4.0 PCHMIXM İndirme Bağlantıları

Elinize sağlık teşekkürler Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. osmzcn

MIUI 11 Mi Note 3 Global Kararlı V11.0.4.0 PCHMIXM İndirme Bağlantıları

Bu güncelleme ile ne özellik geliyor hata mı gideriliyor sedece bilginiz var mı ? Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. osmzcn

İpucu MIUI 11 Ekran Yansıtma Problemi'nin Çözümü

Şuan ekran yansıtma olayı kullananlar sayısı az olduğu için üzerine düşen yok ben maçları böyle izliyordum mi11 geçtiğimden beridir hiç memnun değilim Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. osmzcn

Bende geri bildirim yolladım wifi nizi kontrol edin dedi düzelen birşey yok ama geri bildirim göndermekte orada kayıt oluşturmakta fayda var. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. osmzcn

Soru Mate 10 pro vs redmi note 8 pro

MTK nin değeri belli o zaman Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. osmzcn

Buradaki iki uygulamayı da indirdim ikisi de şuan orjinalindeki bağlantı yapmaya çalıştığım gibi hata verip bağlantıyı kesiyor. Bu olay güncellemeden sonra olmaya başladı. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. osmzcn

Teşekkürler hocam Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. osmzcn

Dediğin mantıklı biri 2.3 GHz diğeri 2.05 GHz ama redmi de batarya ve kamera farkı var Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. osmzcn

Çözüldü Ekran paylaşım özelliği

Teşekkürler Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. osmzcn

Siz diyince baktım iki katı kadar band seçeneği var buda her türlü bölgede kesintisiz 4.5G desteği der. Ama ikisi de şu geçirmez Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. osmzcn

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/91539-345128/huawei-mate-10-pro_redmi-note-8-pro-128gb/ Burada karşılaştırma var Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. osmzcn

Neden peki aynı gibi duruyorlar Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. osmzcn

Çözüldü Ekran paylaşım özelliği

Mi 11 güncellemesinden sonra LG TV ye ekran yansıtamıyorum. Bağlantı hatası veriyor. Denk gelen varmı Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. osmzcn

Yardım Global 11 ile gelen yukarı kaydırma ayarları

Herkese merhabalar arkadaşlar telefonum da yukarı kaydırma olayını çok kullanıyordum yanlışlıkla mi nin kendi tarayıcısını aktif ettim şuan Google yerine mi nin tarayıcısı açılıyor eskiye dönmek istiyorum ama olmuyor bilen var mı Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. osmzcn

Yardım Sistem uygulama kaldırma

Herkese merhabalar kurulu gelen uygulamaları rootsuz kaldırmak istiyorum kullandığınız uygulamalar nelerdir arkadaşlar. kullandığımı işaretledim. Bu uygulama mi nin tarayıcısını kaldıramıyor Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt