osmnylcn kullanıcısının son içeriği

1. O

Türk Telekom 4.5g

Daha önceki cihazım s7 edgede actırmıştım ondan dolayı acık olabilir tt online islemlerden baktığımda acık ve destekliyor diye görünüyor
  2. O

Tema MIUI 9 UYUMLU iOS 11 Alakadarnya v2 VSM mod (Yeni Güncelleme)

yükledim temayı uygula deyince yeniden başlatırlsın dedim ve telefon açılışta kalıyor recoveri erkanına giriyor ne yapmalıyım arkadaşlar acil yardım cihaz açılmıyor ve yedeğide yok malesef yarın saba iş guc var önemli sms ler vardı bide bu gece sağ salim acabilirmiyim bir çare yokmu cok zor...
  3. O

Türk Telekom 4.5g

Bendede aynı sorun var nadiren bazi yerlerde 4g oluyo ama genelde h+ cekiyor 4g olduğu yerlerde volte ibareside çıkıyor ama 4.5 g hic olmadı Bu arada türk telekom kullanıyorum
  4. O

Tema NewPort Style Clock Theme

İyide mtz olarak inmiyor hata diyor yinede indir btonu tıkladığımda baska sayfaya yonlendiriyor o sayfada ise sacma bir sey indiriyor
  5. O

Tema NewPort Style Clock Theme

Bir türlü indiremedim saçma saban bir şey iniyor
  6. O

Yardım Mi 6 Siyah Kenarlardaki soyulma

bir zamanlar kullandığım bir cihazda bu sekilde soyulma olmustu sonrada soyulmus hali daha güzel göründüğünü farketmiştim ve soyulmayan tarafına temizlik için kullanılan şu asprin adındaki sıvı ile bir kaç kez silmiştim ve tamamen boyası attmıştı cokta güzel olmuştu :))
  7. O

Soru Mi6 Android 8 oreo güncellemesi değerlendirme

Banada henüz gelmedi gercekten ilginç ilkez xiaomi marka cihaz kullanıyorum şuana kadar memenun kaldım umarım bundan sonrada öyle devam eder
  8. O

Soru Mi6 Android 8 oreo güncellemesi değerlendirme

Arkadaşlar bir şey soracam yeri ve zamanı olamayabilir afbuyurun benim mi6 cihazım hala android 7.1.1 miu 9.2.2 yüklü ve güncellemeleri kontrol ettiğimde en son versiyon yüklü diyor anlamadığım bir cok kişide android 8 yüklü bu resmi güncellemi resmi güncellemeyse neden benim cihaza gelmiyor...
  9. O

merakettim kardeş resim atabilirsin tam olarak soyulunca cerceveler nasıl görünüyor cok kötü oluyormu zamanındaki s3 lerde olan o iğreç görüntü aklıma geliyo soyulma denince :D
  10. O

Yardım Xiaomi Mi 6 VoLte sorunu

Ben türktelekom kullanıyorum hem telefon ayarlarından hemde türktelekom şebeke ayarlarında volte açık aktif görünüyor ama bildirim cubuğunda volte yazmıyor daha önce galaxy s7 edge kullanıyordum bildirim cubuğunda volte yazardı sürekli bide mi6 da h+ ve 4g yazıyor hiç 4.5g cıkmıyor ama spid...
  11. O

mce 16 seramik siyah yaklaşık bir bucuk ay oldu cihazı alalı ve herhangi bir sıkıntı görmedim
  12. O

Xiaomi mi 6 Antutu rekoru

Üst Alt