osmanyasan kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Mi9T Pro Whatsapp ve Facebook Bildirim Sorunu

yurtici tr garantili...global kararli rom QFKEUXM iken kamera ve numara kopyalamama sorunu vardi garanti yazilim atmis QFKMİXM gecince o sorunlar duzelmis ...ama whatsapp sorunu devam ediyor garip olan ona ragmen camera arizasi icin raporu yazmislar
  2. O

resim cekilince onizleme yapilmiyordu geri atiyordu galeriden..alti cizili telefon numaralarini tiklamiyordu sexenekler cikmiyordu yani ...ve whatsapp telfonda surekli donuk telefonu kittliyor siyah ekran yapiyor ...ilk iki guncelleme ile duzeldi ama wp sorjnu hala devam ediyor ayrica bildirim...
  3. O

walla ustam samsung note 4 de bile cekilen resmi 10 metre yaklastiriyorum bulaniklasmiyordu..bunda bi tik kesiyorum cerceveyi resim bulaniklasiyo...zatem serviste iadeyi kamera hatasi olarak gecti...
  4. O

duzeltemezsin abi ben mi 9 t pro geri iade ediyorum.. kronik bildirim sorununu cozmuyolar sms wp mesenger arama kayitlari bile sorunlu...we whatsaap hergun cokuuor bende..ayrica kamerqnin 585 im lensor oldugunada inanmiuorum
  5. O

Çözüldü Mİ9T Pro Güncel MIUI Sürümü

bende de bu surum yuklu mi 9t pro cihazimda whatsapp kullanilmaz derecede hergun cokuyor ve butun ayarlar acik olmakla birlikte bildirimler masaustunde gozukmuyo pqrogrqmlqra girince birsuru bildirim gelmis oluyor
  6. O

Yardım Bildirimler gelmiyor

butun ayarlar kisitlamalar acik olmasina ragmen bildirimler masa ustune neden gelmiyor... ornek : :facebokta bildirim yok face girince bakmisin 30 bildirim gelmis..mi 9t pro global surum
  7. O

Tema MIUI 12 Dünya ve Mars Canlı Duvar Kağıtları

indirdigim akp leri acacak uygulama bulinamadi diyo kurmuyor apk dosyasini
  8. O

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

buyuk harfleein ortasindaki qfkmixm harflerindeki mi var diye bende mi rom saniyordum 1588188032 ayrica hicte kararli degil bir suru sorun yasadim
  9. O

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

kac defa yaptim ayni...2 kez garantiye yolladim kamera onizleme sorumu vardi ..alti cizili telefon numaralarini tiklamiyor idi onlar duzeldi wp sorunu duzelmedi....peki benim kullandigim rom global mirom mu 1588123197 ayrica duzelecegjni bilsem garantiyi falan yoksayacagim rom icin
  10. O

Yardım whatsaap

mi 9 t pro cihazimda whatsapp hergun donuyor defalarca silip yuklememe ragmen donuk sekilde aciliyor mesajlar ayarlar geri tusu tiklamiyor sadece bildirmlerden mesajalra cevap yazabiliuorum lutfen yardim..sorun cihazdami whatsapptami yada tlroom kaynaklimi 2 kez garantiye yolladim yine ayni
  11. O

3 aydir mi 9t pro kullaniyorum whatsapp hergun donuyor..masa ustunden girince icrideki iceriklere tiklamiyor ms ayarlar geri tusu vs gibi...ustten gelen bildirimlerden cevap yazabiliryorum sadece...sorun cihazdami whatdaptami 50 kere silip yeniden yuklmsimdir cihaz 2 kez garantiye gitti yine...
Üst Alt