osmansty kullanıcısının son içeriği

1. osmansty

Yardım Mi cloud cihaz durumu alınamıyor hatası

Ben de bu sorunun çözümünü arıyorum. Cihaz güvenlik bilgisi alınamadı şeklinde hata veriyor. Telefon Mi Max 2, fastboot rom ve twrp üzerinden yeni ve eski romları denedim ama çözüme ulaşamadım.
  2. osmansty

Soru Batarya hakkında

Bugün şarja taktığımda 5 saniyede %5 artış oldu. Dediğim gibi problem yok. Li-po ve li-on bataryaların ömrü zaten ortalama 2 yıldır. Kötü kullanırsan bu süre düşer iyi kullanırsan da 3 yıl olmaz.
  3. osmansty

Soru Batarya hakkında

Batarya herhangi bir zarar görmemiştir. Zaten hızlı şarj destekleyen çoğu telefonda 1 dakikada %2-3 değer artışları gayet normaldir.
  4. osmansty

Sohbet Mi Rooma Neden Geçmeliyim

Mi room dahil olmak üzere birçok romu( Mi pro, eu, lineage OS vs.) denedim. Mi room batarya olarak beni tatmin etsede performans olarak nedense yeterli gelmedi. Şu ana kadar en çok beğendiğim ve akıcı olan rom Lineage OS. Kesinlikle tavsiye ederim.
  5. osmansty

Rom Xiaomi Mi 5s Plus için LineageOS 16 (Offical)

Uygulama bilgisi çıkıyor hocam ama tıkladığımda Chrome'dan websiteye yönlendiriyor. Siteden de 404 hatası alıyorum. 1584210747 Hepsini temizledikten sonra yeniden başlattım şu an düzeldi hocam teşekkür ediyorum.
  6. osmansty

Evet az önce dediğiniz gibi verileri temizledim. Ancak düzelmedi. Play store'dan uygulama yükleyince bir adet daha o simgeden geliyor ve yükleme tamamlanınca gidiyor. Bu yüzden olabilir diye play store ve google hizmetlerinin verilerinide temizledim ancak hala olmadı.
  7. osmansty

Romun kendi stock launcher'ını kullanıyorum hocam. Uygulamalar kısmında da Launcher veya Başlatıcı gibi bir uygulama bulamadım. Sistem uygulamalarını göremiyorum. 1584208643 Sistem uygulamalarını şimdi buldum ancak launcher veya başlatıcı çıkmadı. Kurulum Sihirbazı, Lineagos Ayarları Deposu...
  8. osmansty

Arkadaşlar merhaba, dün itibariyle Lineage OS 17'ye geçtim. Daha önceden EU rom kullanıyordum. Lineage OS hoşuma gitti ancak görselde de gözüktüğü gibi, ana ekranın en altındaa bilinmeyen bir uygulama simgesi çıktı. Muhtemelen play store'da indirdiğim bir uygulama yarım kaldı. Ne yaptıysam...
Üst Alt