osmann01 kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım spotify bildirimleri, bildirim panelinden gitmiyor.

Denemedim hiç ama göstereceğini sanmıyorum
  2. O

O zaman da hiç bildirim görünmüyor
  3. O

Spotify bildirimleri bildirim panelinden silinmiyor. Uygulamayı kapatsam bile orda duruyor. Cihazım mi note10 lite Tr versiyonu miui13 yüklü
  4. O

Yardım Kablosuz kulaklık bağlayınca wifi hızı düşüyor

Aynı sorun bende de olmaya başladı. Henüz çözüm bulamadım
  5. O

Rom Mi Note 10 Lite XTRV MIUI 13.0.4.0 Custom Rom / Android 12

Teşekkür ederim. Cevap beklerken miui13 geldi.
  6. O

Rom Mi Note 10 Lite XTRV MIUI 13.0.4.0 Custom Rom / Android 12

en.mıuı sitesinde mi note10 lite global V13.0.1.0.SFNMIXM sürümü var. Telefonum orjinal garantili bu güncellemeyi indirip manuel olarak kurabilir miyim ?
  7. O

Yardım mi true wireless earphones 2 kulaklık güncelleme hakkında yardım.

Arkadaşlar merhaba. Mi true wireless earphones 2 bluetooth kulaklık kullanıyorum. Youtubeden araştırdığım da mi ai uygulamasından güncelleme yapılıyormuş kulaklığa ama bu uygulama benim kulaklığımı görmüyor bu konuda yardımcı olabilecek varmı ?
  8. O

Yardım mi note10 lite wifi problemi

Benim telefon garantili ama rom yüklersem garanti dışı kalır değil mi ?
  9. O

asus dsl n-16 modemim. Evdeki pc den arkadaşımın telefonundan kontrol ettiğimde 100 mb hız alıyorlar. Bende eminim, 12.5 güncellemesinden önce 100mb aldığıma
  10. O

12.5den önce 100 aldığıma eminim 10aydır telefonu kullanıyorum. Modemde 5ghz desteği yok hiç kullanmadım 5ghz sıfırlamama rağmen sorun devam ediyor
  11. O

Daha önce böyle bir sıkıntı yoktu ama aynı modem aynı interneti kullanıyorum. 12.5'den önce 100mb alıyordu telefonum. Bu sorunu nasıl düzeltirim ?
  12. O

garantili Tr cihazım 12.5 güncellemesinden sonra wifi de sorun çıkarmaya başladı. Evde 100 mb vdsl internet var ama telefondan speedtest yaptığımda 45-50 mb'den fazla çıkmıyor sonuç. Artı bluetooth kulaklıkla bağlandığım zaman 2-3 mb lere kadar düşüyor. Bu sorunla karşılaşıp çözebilen oldu mu ?
Üst Alt