Osmanbilgin1995 kullanıcısının son içeriği

1. O

Sohbet Kimse beni yanlis anlamasın ama bu forumda herkes çok rahat

Peki hocam teşekkürler herkese iyi forumlar
  2. O

Hocam çözümleri gosterirmisiniz rica etsem sizden 1582386495 Böyle konu açınca da boş yapacaklsri. Hepsi konuya geliyor yardim isteyince kimse de ses yok sanki burda biz dusmaniz gibi bir davranış içinde arkadaşlar ama burası xiomi sayfası degilmi bu forumun sahibleri xiomin bünyesinde...
  3. O

Herkes konuya girip girip çıkıyor yardım eden bir tek kişi vardı oda CraweL onda teşekkür ettim .
  4. O

Herkes forum kurallarını iyi ezberlemiş buda bir. Basairdir. Çözüm varmı yok
  5. O

Bu telefonu aldım güne lanet olsun xiominin yanından geçmem birdaha o teknoweb de öve öve bitiremedi telefonu ben yeni teleofn alacamda maasta masa kadar sorunu cozebulrisek 1582384018 Birşey değiştirmiyor çözüm olmadikdan sonra . Forumda herkes rahat işte herkesin telefonun aglam bir tek...
  6. O

Su xiomi redmi not 7 instgram görüntülü arama sorunu sadece ben mi yasiyorum.herkes rahat kimseden ses cikmio arkadaşlar sorunumuz var telefonumuz instgram da goruntulh arama yapmiyor . Sizde bu sorun yok galiba kamera acilmio. Xiomi ne biçim bir firma canlı destek bile yok bu konuda yardım...
  7. O

Çözüldü İnstagram kamera sorunu

Çözüm budur arkadaşlar . Arkadaşımızın biri paylaştı .arkadaşlar aynı sorun bende de vardı ben mevcut uygulamanın tüm verileriniz temizleyerek kaldırıp eski sürümü kurdum Instagram 117.0.0.28.123 apk sorun düzeldi mevcut uygulamayı kaldırmadan redmi note 7 için ayarlar-uygulamalar-uygulamaları...
  8. O

Yardım İnstgram mesenger whatsaap azar vs uygulamalarda kamera çözünürlüğü

Peki.xiomi buna bir çözüm getirecek mi.surekli. böylemi kalacak
  9. O

Xiomilerde genel sorun anladım chaz degistirecez.
  10. O

İnternetim süper benim.oyun interneti evde kuaniuorum . Sorunu çözelim.bagnalti kesilsin sorun yok
  11. O

R10 dan yorumlardan okuyarak xiomi redmi not 7 aldım herkes çok güzel olduğunu belirtiyordu . Telefon denilindigk kadar güzel oyun olsun FPS sorna kamera çekimi olsun süper . Yanlız bu xiomi lerde örnek görüntülü sohbet için instgram mesenger whatsaap azar vs uygulamalarda kamera çözünürlüğü...
  12. O

Uygulama görüntülü konuşmalar çamur gibi

Tam.bir maduriyet yani kesinlikle birdaha xiomi almam
  13. O

Teknsoa telefon getir yeni telefon al.kanmanyasi var xiomi almıyorlar valla aileden birine verecem.huwai Alaçam. Böyle bir saçmalık.olamaz ne instgramda.gorumtulu.konusma.calisyor ne kMerasi.iyi.ben.aldima pişman oldum.kimseye önermiyorum xiomi 1582180081 Xiomi.sadexe oyun için ve kamera...
  14. O

Bendede aynı sorun var bu yüzden telefon değiştirmeyi düşünüyorum
  15. O

InstAero

Toplu takipten çıkma toplu mesaj silme özelliği varmidir
Üst Alt