Osman01 kullanıcısının son içeriği

1. Osman01

İnceleme Mi 9t jiroskop

Hocam bunu hallettim miuı 11 global 11.0.4 fastboot rom attım şimdi herşey güzel çalışıyor ama pubg aktif oynuyorum benim için önemli olan burası zaten şimdi oyundan atıyo bide oyunu açar açmaz ısınıyor ve bazen anamenüde bazen de oyun içinde atıyo
  2. Osman01

İnceleme Mi 9t jiroskop

Eu roma bunu atmak için globalden mi alacam dosyayı
  3. Osman01

İnceleme Mi 9t jiroskop

Hocam bunu global rom kuruluyken yapsam fark eden bişe olur mu yani her romda kullanılır mı
  4. Osman01

İnceleme Mi 9t jiroskop

Merhaba iyi forumlar Telefonda 10.3.6 global rom vardı güncellemek istedim 11.0.4 globale güncelledim telefonda özellikle pubg memnun bırakmadı jiroskop ve dokunmatik algısı bugün eu rom attım yine 11.0.4 ve sorun devam etmekte sadece oyunda değil oto döndürme açık olmasına rağmen hiç bi...
  5. Osman01

Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

Hocam güncellemede sıkıntı yok onu yapıyorum ama kullanacağım romda kararsız kaldım şuradan başlayabilirim mesela mi redminin üstü benim cihazım mi olmasına rağmen roman kaynaklı resmi yazıyor acaba performans etkileniyor mu? En kullanışlı rom hangisidir? Şimdi kime sorsam hangi yazıyı okusam...
  6. Osman01

Hocam aslında şöyle bişe ben anlamıyorum ve sürekli bununla uğraşmamak için 9t cihazıma uygun bir rom arıyorum telefoncuya gidecem ama rastgele bişe atmasın diye bilgi almak adına buralarda dolanıyorum
  7. Osman01

Nasıl yani
  8. Osman01

Bunun için pc lazım mı normal şekilde kurabilir miyim
  9. Osman01

Soru Mi 9T .EU Rom yükledikten sonra Redmi logoları

Üstad k20 ile mi 9t arasında tek bir fark var 9t glabol k20 çin sürümü eğer eu rom kullanıyorsanız eu romlar Çin romlarının üzerinde oynama yapılıp gereksiz uygulamaların kaldırılıp Türkçe dilinin eklenmesiyle oluşan bir rom yani tabani Çin romu o yüzden telefon global olmadığı için k20 yazıyor...
  10. Osman01

Arkadaşlar eu stabil rom var değişmek istiyorum neye geçersem şarj ve şebekem iyi verimli olur
  11. Osman01

Rom Mi 9t 3g sıkıntısı

Ne yapmam gerekiyor üstad
  12. Osman01

Rom Mi 9t 3g sıkıntısı

Arkadaşlar elimde xiaomi mi 9t cihazım var. Cihazı ilk aldığımda kaydı yapılmıştı imei falan vardı. Benden önce biri almak istemiş ve telefondan sıkıntı çıkmasın diye internet bağlantısı olmasın demiş cihazı aldığım yer 3 ve 4 g yi kapatmışardı sadece 2 g vardı. Başka Bi zaman uzak bağlantı ile...
Üst Alt