osm222 kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Redmi note8pro pc de döngü halinde usb port da baglanti kopma sorunu!

Hazirda tutmami istediginiz programlar varsa, pc masaüstüne hazirlarim 1699859031 Olur telegram adresinizi verir misiniz? 6dan sonra ne zaman derseniz ben hazir beklerim isizi
  2. O

Semih bey. Ben işteyim. Aksam isiniz yoksa size ulassam uygun olur mu? Uygunsa burdan yazayim veya ozelden numara yazarsaniz. İsten sonra WhatsApp tan ulasayim size.
  3. O

Detayları vermek istedim. Soru-cevap esnasinda vakit kaybi olmamasi icin :). Timewiwer ile baglanti icin ne zaman uygun olursunuz?
  4. O

Redmi note8 pro hardbrick oldu. Telefona sp flash ile rom flashlamak istedigimde cihaz Pc aygit yöneticisnde döngü halinde gorunuyor ve hemen kayboluyor. Duzenli gorunur durumda VCOM portunda durmadigi icin de flaslayamiyorum. Recovery moda, fastboot moda girmiyor. Sadece sarj olurken isik...
  5. O

Yardım pocofon f1 ahize sesi az geli yor

locked, Poco F1 kullanicisiyim. Ayni sorun bende de mevcut. Cozum icin takipteyim
  6. O

Yardım Redmi note8 pro Eng rom yuklendi, Adb komutlari ile fastboot moda gecmiyor

Merhaba Redmi note8 pro Eng rom yuklendi, Adb komutlari ile fastboot moda gecemiyorum. -Adb shell -Adb reboot bootloader komutlarini gonderiyorum. Cihaz yeniden basliyor. Fastboota girmiyor. Onerisi olan var mi?
  7. O

Yardım Hat taşıma sonrası şebeke sorunu

selam herkese. Turktelekom hattimdan, Turkcell e geçiş yaptım. Telefonum Poco F1. sim kartımı takınca görüyor 5 dakika sonra şebeke gidiyor. Resetleyince tekrar hat geliyor 5 dakika sonra tekrar gidiyor. sim kart başka telefonlarda düzenli çalışıyor. Başka bir sim kartı takincada 5 dakika...
  8. O

Yardım Red mi note8T imei tamir

Selam. Red mi note8T modeline imei tamiri yapmam lazım. Red mi note8 modeline göre farklı olan nedir? Uyarilarinizi ve önerilerinizi paylasirmisiniz?
  9. O

Yardım Mi 8 SE twrp açılmıyor yardım

TWRP+ Full wipe +eu son sürümü+ magisk flashlayın TWRP+ Full wipe +magisk flashlayın+eu son sürümü K.BAKMA SORUYLA YORUYORUM AMA YUKARIDAKİLERDEN HANGİSİNİ SIRASI DOĞRO. ANLADIIM SİZ ÖNCE ROMU FLASHLA SONRA MAGİSK FLASHLA YAZMIŞSINIZ. BÖYLE Mİ OLACAK? 1551612018 TWRP+ Full wipe +eu son...
  10. O

Yardım Mi 8 SE twrp açılmıyor yardım

OĞuz kardeş sabahin 4:30u ve bende senin takildiğin yerdeyim.tüm günüm bu işe gitti. Bir yol bulursan yazar mısın?
  11. O

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

merhaba, mi8 se telefonu bu gecen pztsi aldım. içine imei klonlanmış ve eu rom yüklenmiş olarak aldım. cihaza eu rom güncellemesi 9.3.1 indirdim. Güncelleyici üzerinden kurmak istediğimde Mİ yazısında takılı kalıyor. rom yüklemiyor. yorumun olur mu acaba bu konuda ?
  12. O

İnceleme MIUI 10 - 9.2.28 / 9.3.1 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Mi9.3.1 indirdkm guklemiuor. Mİ yazisinda kaliyor.sen nasil yukleme yaptn 1551486325 arkadaslar 9.3.1 versiyonunu indirdim. updater üzerinden kurmak istedim Mİ yazısında takılıp kalıyor. bende eksik olan nedir?
Üst Alt