Orvn kullanıcısının son içeriği

1. Orvn

MIUI 12 MIUI 12 telefonu yavaşlatıyor mu?

Kasma olacağını düşünmüyorum ama özellikle pil konusunda sorun oluşabilir ve sistem uygulamaları yavaşlar, mesajlar, rehber, notlar, ayarlar vb.
  2. Orvn

Hocam mi8'i 2 yıldan fazladır kullanıyorum ve şuana kadar Sadece 1 kere donmuştur en fazla, takılma bile olmuyor. Ancak telefonun hızına iyice alıştığım için Başka bir telefonu elime aldığımda 2 dakika dayanabiliyorum. Hızına çok alıştığım için mesela en son sistem uygulaması olan Notlar'a...
  3. Orvn

İndirilen uygulamalarda zaten mi 8 oldukça akıcı, sadece 1 defa kaydırarak en alta inebiliyorsunuz. Notlar uygulamasına da güncelleme geldi ve Resmen çıldıracak gibi oldum, enson MIUI 11'in 11.0.6 sürümünde karanlık modu açtığımda böyle oluyordu ve genel olarak sistem ve indirilen uygulamalar...
  4. Orvn

Kullandığım telefon mi 8 MIUI 12 daha gelmedi ama MIUI 12 tabanlı Güvenlik Uygulaması ve Mesajlar uygulamasına güncelleme geldi ancak hem güvenlik uygulamasında hemde mesajlarda yavaşlama olmuş ve uygulama ayarlarından bu iki uygulamasında güncellemesini kaldırdım eski sürüme döndüklerinde yine...
  5. Orvn

Yardım Mi 8 yavaşladı

İşlemciyi nasıl değiştirmiş anlamadım? Normalde pek mümkün değildir. Anakartı değiştirmiş olabilir mi?
  6. Orvn

Soru ..

Amoled ekran olduğu için biraz pahalı olacaktır, 300-400 liraya yaparım diyenlerden uzak durun. Orjinal ekran bildiğim kadarıyla bin lira civarı olması lazım
  7. Orvn

Rom Mi 8 Global Kararlı v11.0.4.0 QEAMIXM İndirme Bağlantısı

Daha önce sormuştum yapan varmı diye, Güncellemeyi dün gece yaptım, daha önce ki kullandığım sürüm MIUI 11'in ilk çıkan sürümüydü ve çok fazla hatası vardı, Bu sürümü yükledim android 10'a yükseldi, hataların hepsi düzeldi şuan göze çarpan herhangi bir sorun yaşamadım, telefon önceki sürüme...
  8. Orvn

Rom Mi 8 Global Kararlı v11.0.4.0 QEAMIXM İndirme Bağlantısı

Kullanan arkadaşlar Pil durumu nasıl
  9. Orvn

Yardım Mi 8'i 1,5 sene sonra güncelledim ve sorunları

Android 10'a şuanlık gecmek istemiyorum mevcut kullandığım sürüm şuan şarj konusunda iyi gibi, ancak oldukça sıkıntılı bir sürüm uygulamalar arada takılıyor, bildirim çubuğu takılıyor, uygulamalara giriş deseni hızlı açılınca arkadan uygulamanın ana sayfası hızlı bir şekilde görünüp kayboluyor.
  10. Orvn

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Güncellemeden sonra dediğiniz gibi reset Attım sorun devam etti, ancak çözüm çok basitmiş aslında forumda mi8 ile ilgili konuları gezerken bir arkadaş oyun oynarken telefonun takıldığını belirtmiş, orada karanlık moddan falan bahşedilmiş, ben de karanlık...
  11. Orvn

Mi 8 cihazımı satışa çıktığı zamanlarda almıştım ve miui 10.0.3 güncellemesini yapıp bir daha güncelleme yapmamıştım, dün miui 11 (Android 9)'e güncelledim öncelikle şarj konusunda herhangi bir değişiklik olmadı zaten çok fazla iyi gittiği söylenemezdi ancak güncellemeden sonra inanılmaz bir...
  12. Orvn

Yardım Mi 8 ekran parlama ve titreme sorunu

Parlaklığı düşük seviyede kullanma, ortalara yakın kullan
  13. Orvn

Soru Mi 8 ekran süresi

Arkadaşlar son güncellemeyle Mi 8 de oyun oynamadan sadece sosyal medya falan takılarak kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? Şuan Kullandığım sürüm eski 10.0.3 sürümü ve ben 6 Buçuk saat civarı ekran süresi alabiliyorum 100 den 15 e, daha önce indirdiğim dizi filmleri izlediğim de bu süre 7 saate...
  14. Orvn

Yardım Xiaomi mi 8 ekran sorunu

Çok az parlaklıkta kullanmayın, bende de AOD modunda aynı sorun oluyordu, genel de %40-45 parlaklıkta kullanıyorum ve sorun ortadan kalkmış durumda
  15. Orvn

Soru Mi 8 arka cam seffaf koruyucu

Telefonumda yaklaşık olarak 6 aydır bu koruyucu kullanıyorum boya atması falan yapıyormu bu koruyucu?
Üst Alt