Orkutcorcik kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Uygulama pil tasarruf ayarı

Arkadaşlar merhabalar. Eski telefonum Xiaomi redmi Note 10 pro ve Xiaomi redmi notlarda ayarlar pil ayarları bu modele girdikten sonra sağ üstte ayarlar işareti oluyordu ve uygulamaların arka planda kısıtlama yapılıp yapılmayacağına dair seçenekler seçebiliyorsunuz fakat Poco X6 pro'da...
  2. O

Soru 14.0.9.0

Eu geliştirici romlarıda TKFMIX adı altında yazıyor
  3. O

Soru 14.0.9.0

Sanırım bu sürm eu geliştiricinin sürümü. Global hala 14.0.8 de gözükmekte. Oyüzden.
  4. O

MIUI 14 Redmi Note 10 Pro - Global Kararlı V14.0.8.0. TKFMIXIM İndirme Bağlantısı

Değerli arkadaşlar bir şey soracağım fikrinize danışmak istiyorum ben de versiyon 14.0.8 mevcut ama stabil Beta diye şu an sadece 14.0.8 stabili çıkmış, bu romlar arasınfa fark var mıdır stabilini indirip güncelleme kısmından tekrar güncelleyelim mi stabil Beta ile stabil arasında çok fark...
  5. O

MIUI 14 Redmi Note 10 Pro - Global Kararlı V14.0.8.0. TKFMIXIM İndirme Bağlantısı

Bende 14.0.8 var otadan gelmedi güncelleme paketinden de yükleyemiyorum rom yüklenemez diyo.
  6. O

Soru 14.0.9.0

Bana hala gelmedi sanırım sınırlı sayıda dağıtım var. 8 ram /256. İndirdim fakat güncelleme paketinden de yükleyemedim. Rom yüklenemez diyo
  7. O

Soru sıfırı 3900 tl ye hala alınır mı ?

Hocam bu linkten acaba aldığında ürün veya telefon özellikle geliyormu Türkiyeye. Dediğin fiyata satışı var alsak türkiye gümrükte sorun olurmu bilgin varmı
  8. O

Benimde kapalı. Zip dosyasını indirip güncelleme paketini seç diyerek yükledim. Yalnız güncelleyici apk si 8.4.0 sürümü bende bilgini olsun
  9. O

Bende de v14.0.4 versiyonu yazılımı vardı sabah güncelleme geldi fakat şöyle bir uyarı veriyordu sistem önbelliği güncelleyicisi alanı yeterli kadar olmadığı için önbelleği silip öyle deneyin, telefon üzerinden başlat gibi seçenek yapıyordu yeniden başlatıyordum hep aynı hatayı veriyordu. Ben de...
  10. O

Rom Global V14.0.4.0.TKFMIXM güncelleme sorunu

Arkadaşlar ben sanırım v14.0.4.0 ü ilkçıktığında isim değiştirerek yükledim sanırım pilot sürmüydü bu. Şuanda oto üzerinden v14.0.7.0 versiyonunu alan varmı. Ben şöyle bir hatada alıyorum güncelleme de. Normal telefonda yüklü olan versiyonu yani v14.0.4.0 versiyonunu indirip paketi seç değimde...
  11. O

Yardım Redm note 10 pro taiwan 14.0.3

Valla benim garantiye baktım 3,4 tane garanti firması yazıyor içlerinde GENPA da var. Yollamada fayda var Kadıköy'de.
  12. O

Yardım Redm note 10 pro taiwan 14.0.3

Cihaz yeni ,garantiden çıkmasını istenmiyorum ama bl kilidi açmaktan başka çare kalmadı gibi. Güncelleme paketini seçip normalde kendi sürümünü yüklüyordu bu taiwan sürümünde sıkıntı çıkardı. Sadece son güncel sürümü indir dediğimde indirip kuruyor. Ben aynı sürümü indirip paket seç kısmından...
Üst Alt