Orkunn kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Mi9 çizilme ve kılıf önerisi

Haklisin biraz kalinlastiriyor ama inanilmaz koruyor telefonu. Cok kaliteli malzemesi varki kilif bile cizilmiyor o derece. Telefon cok hassas. Betona elden dusmede, kilifsiz bence direk arka kapak camı catlar.
  2. O

Soru Mi9 kapanma

Sanmiyorum. Kirk yilda bir olur oyle seyler. Belki cok isinmistir ondan dolayi olabilir. Yinede arada devam ederse telefonu sifirlayin
  3. O

Yardım Mi9 çizilme ve kılıf önerisi

Kutudan cikan kılıf cok kotu. Bence kullanmayin. Kendim spigen kullaniyorum. Gayet iyi koruyor. Ayrica kamera cikintisinida kapatiyor. Ama dediginde haklisin. Yan metal kisimlari cizilmeye cok musait. Arada bir kiliftan cikarip onu arkayi yanlari gozluk silme beziyle temizliyorum kendim.
  4. O

Oyun Oyunlarda siyah ekran

Telefonu kapatip acin. Sonrasinda uygulamalardan oyunlarin onebelleklerini silin. Olmazsa oyunu komple kaldirip tekrar yuklemeyi deneyin. Romluk bir durum degildir.
  5. O

Yardım Mi9 video çekerken donma

Yazilimsal biseydir. Uygulamalarda kamera video ile ilgili uygulamaların onbellegi ve verilerini silin. Tekrar deneyin. Ayrıca Baska bir video cekme programiyla deneyin.
  6. O

Yardım Google servislerinde ekran karariyor.

Sorunun oldugu uygulamalarinve butun google servislerinin onbelligini ve verilerini temizleyin yuklu uygulamalar kismindan.
  7. O

Yardım Mi 9 ahizeden ses az ve cızırtılı geliyor

Gayet net ve yuksek bende. Hatta 34 kademe kısıyorum. Toz falan olmasın? Temizleyin isterseniz
  8. O

Soru Mobil data değiştirme

Telefon sim kart ve mobil aglardan tercih edilen ag turunu 3g oncelikli yaparsan sadece 3 gden baglanir
  9. O

Soru Mi9 Kılıf önerisi

Kilif degilmi? İki gun once ormanda taşli toprakli yolda cebimden dusup 5 takla atti telefon. Hicbisey yok spigen kilif bile cizilmedi:D bence gayet net koruyan en iyi kilif. Sımsıkı sariyor telefonu. Ayrica ekranda koruyucu yoktu tek bir cizik yok..baya dayanikliymis erkrani
  10. O

Ana Başlık Xiaomi Mi9 Teknik Özellikler & Genel Bilgiler

Oyunun onbellegi ve verileri temizleyin. Olmadi oyunu komple silip tekrar yukleyin.
  11. O

Soru Mi9 Kılıf önerisi

Kesinlikle spigen oneririm. 50 lira fiyati var. Kamera cikintisini tamamen kapatiyor. Ama seffaf degil tabi komple siyah.
  12. O

Diğer [Ana Konu] Mi9 Kayıt Hakkında

Aynen. Ben bugun yaptim iki tane global. Model nosu ayniydi. Sıkıntısız kayit oldu.
  13. O

Model numarasi var ayarlar telefon hakkindada yaziyor. Ayni olmasi gerekiyor mutlaka. Yani cin versiyon olmasi lazim ikisininde yada ikisininde global
  14. O

Ediyor bugun haber bekliyorum birinden. Model no:M1902F1G
  15. O

Çözüldü Arama ekrani sorunu

Sorun cozuldu. Silinebilir.
Üst Alt