Orkun kullanıcısının son içeriği

1. Orkun

Soru Ankara GSM TUNA iletişim hakkında?

Merhaba. Arkadaşlar güzel bir telefon beğendim ve fiyatı bu şubede çok uygun. Tek şüphem kızılayda sakarya caddesinde telefon borsacılarının orada olması. 2 yıl kvk garantili diyor telefondan için fatura kesmeyebilir mi ? yani kolpacı olabilir mi diye sormak istiyorum eğer değilse oradan almayı...
  2. Orkun

Rehber Xiaomi Miui Hesabı Şifresini Unutursanız Ne Yapacaksınız ?

selamlar. birinci adımda telefon numaramı da girsem mailimi de girsem bu hatayı alıyorum. hatalı doğrulama kodu yazıyor çince acaba sorun nedir ?
  3. Orkun

Yardım Mi5 Şarj aleti + Kablo

http://urun.n11.com/sarj-cihazi/xiaomi-mi5-sarj-cihazi-aleti-type-c-sarj-kablosu-a-kalite-P176579437 bu güvenilir mi ?
  4. Orkun

Yardım Mi5 Şarj aleti + Kablo

Arkadaşlar telefonu şarjdan çıkarırken evin sigortası attı etrafa kıvılcımlar sıçramıştı şarj aletinin rengi değişti kabloda bozuldu.. mi5 orijinal şarj aleti ve kablosunu nereden bulabilirim ? mi markete baktım şu an servis dışı internetten ya da ankara içi alabileceğim bir yer var mı bildiğiniz?
  5. Orkun

Yardım Mi5 telefonun ekran kilidi fazla şifre girmekten dolayı kilitledi açılmıyor

device managerddan sil dedim bakalım telefon yeniden açılıyor ne olacak görelim :D hep beraber :D
  6. Orkun

Yardım Mi5 telefonun ekran kilidi fazla şifre girmekten dolayı kilitledi açılmıyor

bunu yapsam olur mu ? bootloaderım yok heralde ses kısma tuşu ile tamir ekranına girebiliyorum fastboot heralde adı http://yesilcin.com/kilit-kodu-yanlis-girildigi-icin-cihaz-kilitlendi-veri-silinmeden-nasil-acarim-t20448.0.html
  7. Orkun

acilen yardım almam gerekiyor bugün sabah ne olduysa oldu telefon ekran kilidini kabul etmedi sabahtan beri 100lerce dakikadır bekliyorum model xiaomi mi5 root rom hiçbişey yok nasıl aşabilirim bu sorunu?
  8. Orkun

Mi Note 2 Ne Zaman Gelir ?

arkadaşlar merhaba geçen aylarda hb dan xiaomi mi5 aldım ve etrafımdakiler telefona hayran kaldı :D kardeşim de xiaomi yi araştırmaya başladı ve en son mi note 2 almakta karar kıldı acaba distribütor garantili olarak mi note 2 nin türkiyeye geliş tarihi kesin olmasa bile tahminen ne zaman olur...
  9. Orkun

Duyuru 3. Geleneksel MIUI Türkiye Buluşması Başvuruları [29 Ekim - Ankara]

kuzey muzey değil abi ben tarif edeyim :D konya yolundan ankaraya giderken aştiyi solunuza alırsınız sağınız da da aşti nin tam karşısındaki dolmuş ve taksi durağı çıkar oradan içeri girin yani sağ şeritten sağ yana geçin tam aradaki cafe :D :D metro ile aşti durağının dibi. ankara içerisinde...
  10. Orkun

Yardım Casper Nirvana N240 miui rom ??

şöyle bişey buldum ma güncelleyici üzerinden hali hazırda miui yüklü tablete yüklemeyi anlatıyor..
  11. Orkun

Yardım Hepsiburada Xiaomi mi5

valla renk tamamen zevke kalıyor ben ucuz diye beyaz mi5 aldım siyah alsam da yine 32lik olacaktı makine aynı makine sonuçta beyaz da çok sırıtmıyor bence iş görüyor yani gayet memnunum :D
  12. Orkun

Yardım Casper Nirvana N240 miui rom ??

Herkese iyi günler :D Elimde bu bilgisayar var acaba miui yükleyebilir miyim diye aklıma takıldı :D normal android x86 project flash bellekten yüklenebiliyor yani bilgisayar win 10 ile geliyor ama istesem androide çevirebilirim ama kuru android kurmak yerine miui kursam nasıl olur ? işlemciye...
  13. Orkun

Yardım Xiaomi Mi5 Custom Skin

Arkadaşlar merhabalar https://www.slickwraps.com/devices/phones/android/xiaomi-mi-5.html burada gördüğünüz gibi mi5 için skin satılıyor ancak 16 dolar biraz fazla gibi geldi bana sonuçta internet çağında yaşıyoruz 16 dolara bundan 50 tane üretir satarım yani :D bu tarz bir skin yapmak için...
  14. Orkun

Yardım Hepsiburada Xiaomi mi5

ya ben önceden mesela nexus 4 kullanıyordum miui yüklemek için root ve cwm yüklemem gerekiyordu başta ama şimdixiaomi cihaz alınca buna gerek kalmadı..
Üst Alt