Orka27 kullanıcısının son içeriği

1. Orka27

Yardım Poco F2 Pro Çökme sorunu

Arkadaşlar merhaba bugün sebepsiz yere galerideki fotoları görüntülerken dosya bozuk hatası almaya başladım telefonu restart yaptım bu sefer de miui ekranında 3-5 dk kaldıktan sonra oopps ile başlayan bir boot hatası vermeye başladı. xioami eu V12.5.5.0.RJKCNXM kullanıyordum durduk yere böyle...
  2. Orka27

Recovery Redmi K30 Pro- Twrp 3.4.2B-0623 Tek Tuş Yükleme Aracı

1206 sonrası güncel versiyon yayınlandı mı?
  3. Orka27

Yardım Poco F2 Pro Unutulan kilit ekranı şifresi kaldırılması sonrası oluşan sorun

Hocam wipe datadan sonra dosyalara ulaşabildim gerekli dosyaları alıp format data sonrası aynı romu flaşladım, tele koyduğum şifreyi twrp çözemiyor bu seferde, miflash ile cihazı sıfırlayacağım bugün
  4. Orka27

Rehber TWRP İle Unutulan Telefon Şifresini Kaldırma

o pek mümkün görünmüyor.
  5. Orka27

Çözümü var mı bunun ? Önemli dosyalar var cihazda
  6. Orka27

Yardım Poco F2 Pro Unutulan kilit ekranı şifresi kaldırılması sonrası oluşan sorun

Selamlar, Poco f2 pro cihazının unutulan kilit ekranı şifresini kaldırmak için TWRP üzerinden lock dosyalarını sildik, şuan cihaza erişim sağladık lakin hiç bir uygulama açılmıyor, uygulamalara tıklayınca şöyle bir hata alıyorum. uygulamaları açmadan önce cihazınız tamamen yeniden başlatılana...
  7. Orka27

Bu yöntemi denedik cihaz pert oldu. Uygulamaların hiçbiri açılmıyor, kesinlikle denemeyin.
  8. Orka27

MIUI 12.5 [ROM][Android 11] [V12.5.7.0.RJKCNXM] Redmi K30 Pro/Zoom/Poco F2 Pro Xiaomi.eu | Stabil MIUI 12. 5 Enhanced

12.2.2.0 dan 12.2.3.0 a temiz kurulum yapmadan otadan indirdiğim güncellemeyi twrp den yükledim. Şuan 4G+ ile 70-80megabit hız aldığım yerde 12-13 megabitleri geçmiyor. Sorun güncellemeden mi kaynaklı Vodafone'dan mı kaynaklı anlamadım. Benzer durum yaşayan var mı?
  9. Orka27

MIUI 12.5 [ROM][Android 11] [V12.5.7.0.RJKCNXM] Redmi K30 Pro/Zoom/Poco F2 Pro Xiaomi.eu | Stabil MIUI 12. 5 Enhanced

12.2.2.2 den 12.2.2.3 otadan güncellersek root ve vowifi için yapılan işlemler sıfırlanır değil mi official güncellemeler gibi? Deneyimleyen oldu mu?
  10. Orka27

MIUI 12 Poco F2 Pro / K30 Pro - EEA Avrupa Kararlı V12.2.4.0.RJKEUXM [ Android 11] İndirme Bağlantıları

Xiaomi.eu custom rom çin romu üzerinden geliştiriliyor. Bu konudaki ise Xiaomi'nin Avrupa cihazlarında kullandığı stok romu.
  11. Orka27

Yardım İnstagram düzelmezse telefonu satacağım artık

iphone almanız lazım instagram için androidler böyle maalesef.
  12. Orka27

Yardım Play Protect Sertifika

Cihaz sıfır değil onu demeye çalışmış herkes. Sıfır cihazda bootloader açık olmaz.
  13. Orka27

Yardım Yardim edin acil

mi 10 da oyunlarda problem mi yaşıyorsunuz?
Üst Alt