orhun___ kullanıcısının son içeriği

1. orhun___

Yardım poco f3 şarj sorunu

Evet pc görüyor dediğinizi deniyeceğim teşekkürler
  2. orhun___

Bu dediğinizi denemiştim fakat sonuç değişmedi başka bir çözüm yolu var mıdır
  3. orhun___

Denedim aynı değişen bi şey olmuyor. Nasıl düzelir bi firkiniz var mı acaba
  4. orhun___

telefonuma yanlış flash sonucu şarj olmama sorunu vardı az önce düzgün ve başarılı bir şekilde flash attım. Ancak telefonumu şarja takıyorum şarj olmuyor ama şarj simgesi çıkıyor şarjı bittiğinde ise 25 den tekrar açılıyor çözümü olan varsa acil yardım lazım telefoncuya gitmek istemiyorum
  5. orhun___

Yardım poco f3 şarj

İşte tekrar mi hesabı açtığında süre sıfırlanıyor onu diyorum
  6. orhun___

Yardım poco f3 şarj

Mi unlock yapmama izin vermiyor kilidin açılması için format atılmaması lazım
  7. orhun___

Yardım poco f3 şarj

sorun zaten o 25 den yukarı gitmiyor şarj takılı olsa bile değilmiş gibi devam ediyo kapanıyor sonra 25 den geri açılıyor
  8. orhun___

Yardım poco f3 şarj

Büyük ihtimal yazılımsal çünkü denemeden önce hiç bi sorun yoktu. Yani öyle düşünüyorum pilden kaynaklı olucağını sanmıyorum kullanmada sıkıntı olur mu acaba
  9. orhun___

Yardım poco f3 şarj

evet arkadaşlar yakın zaman içerisinde telefonuma gelen güncellemden dolayı biraz muzdarip oldum. Telefon gayet stabil çalışırken bir anda kasmalar menü geçişlerinde donmalar meydana geldi. Bunun sonucunda telefona 12.5.6 stabil olan stock rom atmaya karar verdim. Rom atmaya çalışırken mi unlock...
  10. orhun___

Çözüldü poco f3 miflash sorunu

Pil olarak daha iyi cidden fark ediyor oyun konusuda zaten performasda olduğu halde kasma oluyor stabilite ve oyun performansı stock olarak gelen en iyisi diyebilirim ikisi için
  11. orhun___

Hocam pil konusunda cidden kendilerini aşmışlar ama oyunlar için aynı şeyi diyemem kendi telefonum için eskiden sorunsuz 60 fps oynayabildiğim oyunlar 13 sonrası takılmaya başladı zaten telefonu oyun için almıştım ben
  12. orhun___

Soru MiFlash "Erase Boot Error" Hatası

Garantili yurtiçi formatta düzelir yani hocam
  13. orhun___

şanslı mıyım bilemedim şimdi. Bir kere atmaya çalıştım bilmeyerek şimdi şarj konusunda sıkıntı var 25 den yukarı çıkmıyor bitince şarj tekrar açıyorum yine 25 oluyor. Formattan sonra sıkıntı düzelir mi ? Düzeliceğini düşünüyorum açıkcası 1650628253 farkettim hocam 1 hafta süre verdi telefoncuya...
  14. orhun___

Soru MiFlash "Erase Boot Error" Hatası

kapalıymış açık olarak gözüküyordu. Şansa bi kere atmaya çalıştım (atamadım) şimdi de telefon şarj almıyor ve 25 den yukarı gitmiyor telefon kapanınca bataryadan dolayı tekrar açıyorum ve yine 25 olarak gözüküyor format attıktan sonra düzelir mi ?
  15. orhun___

evet kapalı gözüküyor mi unlock uygulamasında da 1 hafta süre verdi yok mu bunun süresini kısaltma ya da hemen aktifleştiricek bi işlemi
Üst Alt