ordulum kullanıcısının son içeriği

1. O

Gcam [TÜRKÇE][SORUNSUZ] Google Kamera 7.3.018 - Urnyx05 2.5

diğer sürüme göre daha kullanışlı selfie konusunda. teşekkür ederim öneriniz için
  2. O

malesef yine aynı. Bu sürümü kullanamadım. selfie ağırlık kullanabileceğim, yüz güzelleştirme modu da olan bir sürüm önerebilir misiniz?
  3. O

mevcetin hocam iyi günler. redmi note 7 kullanıyorum bu sürümü kurdum. yalnız selfie modunda insan yüzü çok karanlık ve bozuk çıkıyor. google fotoğraflar ile iyileştir dediğimde görüntü daha bozuluyor. Bunun çözümü var mı acaba. yüz güzelleştirme modu bu sürümde yok mu. yardımın için şimdiden...
  4. O

Gcam [RN7 - OTHER] Google Kamera 7.0.009 V13 [TÜRKÇE][STABİL][GÜNCEL]

Google Kamera 7.0.009 V13 STABİL sürümünü kullanıyorum. selfie olarak çektiğim resimlerde kim en öndeyse onu net çekiyor kadraja sığmak için biraz arkada kalanları biraz flue çekiyor. bunun bir ayarı ver mı acaba. kendi stock kamerası ışıkta arka plan çok parlak çıkıyor gcam o yüzden tercih...
  5. O

Yardım Ön kamera ışık sorunu

V2.2 ile denedim dediğiniz modları. Bu seferde yüz karanlık arka gayet iyi şekilde çıktı. Belki vardır ayarı ama İngilizce olunca pek anlamadım
  6. O

Yardım Ön kamera ışık sorunu

Herkese iyi günler. Note 7 cihazimi yaklaşık 4 aydır kullanmaktayim. Genelde şehirde kapalı alanlarda on kamera ile selfie çekimleri yaptım. Tatile çıktığımda farkettim arka manzaraların hepsi beyaz görünümlü çıkıyor. Kamera yüzü aydınlatmak için arka kalan kismida beyaz yapıyor. Manzaralar hep...
  7. O

Rom MIUI 10.3.2.0.PFGEUXM | Kararlı

Evet yazılım pfgmixm. Ondan mı bize gelmiyor güncelleme. Veya bu yazılıma gelecek mi
  8. O

Böyle bir hata alıyorum. Neden olabilir
  9. O

Çok teşekkürler
  10. O

Hocam ota ile nasıl guncelleniyor. Kusura bakmayın yanlış bişey yapmak istemiyorum. iOS tan sonra alışamadım böyle şeylere
  11. O

Bende sürekli böyle Türkiye seçili iken. Hindistan yapınca görülüyor güncelleme 660 MB. Ama Türkiye'de görünmüyor. Cihaz Türkiye garantili
  12. O

Ben bölgeyi Türkiye kullanıyorum. Hindistan yapmadan gelmeyecek mi güncelleme. Bölgeyi Hindistan secip gincellemeyi yükleyip bölgeyi Türkiye yapsam bı sorunla karşılaşır mıyım. Android dünyasında yeniyim yardımcı olursanız sevinirim
Üst Alt