Optistable kullanıcısının son içeriği

1. Optistable

Rom Redmi Note 8 (gingko) AOSP ROM önerisi

ArrowOs En iyisi
  2. Optistable

Rom [RN8Pro] crDroidAndroid 9.5 [Android 13] Tim Support 10/03/2024 | [AOSP]

RN8 için ArrowOS kullanıyorum. Sanırım en iyi iki rom Arrow ve CR
  3. Optistable

Yardım note 8 pro hard brick ?yardım

fastboot da boot.img flashlayın
  4. Optistable

Rom Official Arrow Os Android 12 / Redmi Note 8

3 gündür 13 versiyonunu kullanıyorum çok akıcı ve sade + rootladım ben magisk ile.
  5. Optistable

Sohbet Android 13 Root Twrp Magisk Sorunları.

Arrow os Android 13 kurup en güncel magisk flashladım en güncel twrp ile cihazım için olan. Sorunsuz tüm işlemler Cihaz redmi note 8
  6. Optistable

Ana Başlık Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Resmi ROM Koleksiyonu | Global Kararlı • Global Beta • Custom | Twrp Recovery

Hocam redmi note 8 e geçtim. Arrow os Android 13 e geçtim miui cidden hantal geldi bana.
  7. Optistable

Sohbet İyi Telefon Kötü Yazılım

Benim a50 yi perte çıkınca, temiz bir xiaomi redmi note 8 aldım. Telefon a50 den daha iyi bana kalırsa fakat yazılım aşırı hantal, reklamlar vs. Bootloader açıkmış allahtan twrp + arrow os kurdum Android 13 ile + magisk root. Telefon %70-80 daha da kendine geldi resmen. Tabi benim kullandığım...
  8. Optistable

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

İkinci el 2500 tl ye cidden temiz bir red mi note 8 aldım. Şu anlık iyi gibi umarım böyle devam eder.
  9. Optistable

Sohbet Tavsiye Ve Fikrinize İhtiyacım Var

2500 tl ye çok temiz bir redmi note 8 aldım. Şu an 10 yüklü 12.06 mui güncelleme önerir misiniz? Güvenlik güncelleştirmeleri alıyor mu bu telefon
  10. Optistable

Neden hocam bakayım özelliklerine benim kriter en güncel yazılım konusu Android 10 üstü olursa dhaa iyi olur gibi.
  11. Optistable

Mevcut telefonum olan a50 düşürdüm ve perte çıktı. Sıfır telefon yaz sonuna kadar almayacağım. Bir esnaf arkadaştan redmi note 6 pro 1700 tl ye aldım ama deneme sürecindeyim. Sizce bu fiyata veya 2000 tl civarına max xiaomi başka model bulabilir miyim bundan iyi ikinci el olarak? Fiyat iyi mi?
  12. Optistable

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Hocam sim kart yok şu an ona takacak. Dağ başı bir yerdeyim. Bir tane telefoncu var az buçuk işten anlıyor gibi yetkili hesap ile olur vs dedi ama bilmiyorum. Neyse sağolun eyvallah
  13. Optistable

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Allah aşkına yardım eder misiniz ? Geçici bir süreliğine redmi note 6 pro kullanmam gerek ve android 10 ve üzeri kullanmam gerek. Rom atılmıyor bootloader kapalı. Sim cardım yok takacak bu telefona. Biri yardım edebilir mi bu konuda bana ? BL kilidi açılacak sim kartsız ve mümkünse beklemeden...
  14. Optistable

Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

Allah aşkına yardım eder misiniz ? Geçici bir süreliğine redmi note 6 pro kullanmam gerek ve android 10 ve üzeri kullanmam gerek. Rom atılmıyor bootloader kapalı. Sim cardım yok takacak bu telefona. Biri yardım edebilir mi bu konuda bana ? BL kilidi açılacak sim kartsız ve mümkünse beklemeden...
  15. Optistable

Ana Başlık Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Resmi ROM Koleksiyonu | Global Kararlı • Global Beta • Custom | Twrp Recovery

Bu telefona yüklenebikecek en güncel ve stabil custom rom hangisi arkadaşlar
Üst Alt