opsmudedin kullanıcısının son içeriği

1. opsmudedin

HyperOS 13t pro hyper os eu rom

Cihaz modeliniz nedir? Bu dosyalar redmi k60 ultra icin. Zıp icindeki .bat uzantili dosyayi cihazi fastboota alip pc den komutu calistiriyorsunuz.
  2. opsmudedin

HyperOS 13t pro hyper os eu rom

Bulursaniz romun uzantisi corotg olarak geçmesi lazim. eu corot romlar k60 ultra icin, malesef kamera çalışmaz
  3. opsmudedin

Soru HyperOs güncelleme

Cihazınız 13t pro mu? Çin romunda tr dil paketi varmı? Güncelleme geldi diyorsunuz şuan çin durumu 1.0.10 sürümüne güncellendi bu güncelleme size geldimi. Saygılar
  4. opsmudedin

Rom Xiaomi 13T Pro HyperOS Türkiye Güncellemesi Yayinlandi.

Manuel yuklenecek. Veriler silinmez. Kilit kapanmaz. Kilit acikken otomatik guncelleme almaz.
  5. opsmudedin

Hayir zip dosyasi bu guncelleyiciden yuklenir.
  6. opsmudedin

➤ Cihaz = Xiaomi 13T Pro ➤ HyperOS Sürümü = 1.0.2.0.UMLTRXM ➤ Android Sürümü = 14 ➤ Güncelleme Sayısı = 1 ➤ Bölge = Türkiye 📆29/1/2024 📱#corot 📥 LKurtarma ROM'u ✅ Hızı arttırmak için 📝Değişiklik günlüğü: (Sistem) Android Güvenlik Yaması Ocak 2024'e güncellendi. Sistem güvenliği...
  7. opsmudedin

Çözüldü İmalat yolu ileIMEI

Aydinlattigin icin tesekkurler. 👍👍👍bence bu terim yine yanlis.
  8. opsmudedin

Çözüldü İmalat yolu ileIMEI

İthalat yoluyladir o. İmalat yazmaz. Geçmis olsun imeiniz baska bir telefona yazilmis
  9. opsmudedin

HyperOS Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandı

Ben tayvan romunu bekliyorum denemedim.
  10. opsmudedin

Guncelleyiciden kilit acmaniza gerek yok. Fakat ilerde kilit acmaniz gerekecekse hypere gecmeden mutlaka acip sonrasinda gecin. Kikit acma prosedürü hyper romlarda baya sikintili 1704772113
  11. opsmudedin

Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandi https://bigota.d.miui.com/OS1.0.1.0.UMLMIXM/miui_COROTGlobal_OS1.0.1.0.UMLMIXM_af2d36f698_14.0.zip Xiaomi 13T Pro, HyperOS 1.0.3.0'ı piyasaya sürmüştü.UMLEUXM, AÇA bölgesine kararlı bir güncelleme yaptı ve bu artık kullanıcılar için...
  12. opsmudedin

Rom 13tpro ve K60 ultra için Patreon(EU) ROM

Konusu açıldı denemek isteyen arkadaslar ucretsiz olarak yukleyip test edebilir.
  13. opsmudedin

MIUI 14 Xiaomi 13T Pro (Corot) - Eu Kararlı Rom V14.0.12.0.TMLMIXM İndirme Bağlantıları

Ben corot eu rom yukledim k60u modeliydi camera calismadi teşekkürler. Birde. Arama mesaj miui olarak var dimi kardesim?
Üst Alt