Op3ukk kullanıcısının son içeriği

1. Op3ukk

Yardım Mi 11 Lite Xiaomi.eu Kararlı rom Nasıl Yüklenir.

Takipteyim umarım bilen vardir açıklamaya gelicek M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Op3ukk

Soru F2 pro mi başlatıcı

Teşekkürler arkadaşlar ilginiz bilginizi paylaştığınız için POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Op3ukk

Soru F2 pro mi başlatıcı

Cihaz kilidi acicam miui baslaticiyi nasil.cihaza yükleye bilirim POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Op3ukk

Soru Yeni telefona rom seçimi

Hicam poco f2 pro kayit islemi suan gerçekleşmiyor bunu yapan arkadas kim bizde iletişim kuralim POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Op3ukk

Soru Xihsz hakkinda yardım

Teşekkürler korkuttu biraz sormak istedim POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Op3ukk

Soru Xihsz hakkinda yardım

Herkese kolay gelsin arkadaslar poco f2 pro 8 256 cihazim islemci sekiz çekirdek maks. 2.84GHz yazan yerin yaninda bazilarinda sd865 yazi yazio bende yazmio siitede gordum bu problem mi normal mi bilgisi olan lutfen aydinlatabilir mi POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Op3ukk

Soru Ses Paneli

Hocam herseyi istediniz gibi kontrol edebiliyorsunuz mi note 10 ve note 10 probve tum Xiaomilerde mevcut [emoji4] Mi Note 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Op3ukk

Rom telefonuma guncellemeyı ındırdım fakat twrp den cıkamıyorum lutfen yardım edin

Soruyu da net alsak guncellemeyi bi bulamiosunuz twrp ekranında Mi Note 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Op3ukk

Sohbet Sohbet köşesi

Hayırlı olsun Mi Note 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Op3ukk

Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro Global Kararlı v11.1.2.0 QFDMIXM İndirme Bağlantısı

Değişen bisi olmadi ayni miui 12 yukledim sonra bu hatayi aldim halen devam edio hersey cok buyuk moral bozucu Mi Note 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Op3ukk

Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro Global Kararlı v11.1.2.0 QFDMIXM İndirme Bağlantısı

Bu room a gecdim miui 12 den hocam ayarlarda ekran sekmesine giremedim simge boyut kucukltmeye giremedim direk ana ekrana atiyo ne yapmam lazim Mi Note 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Op3ukk

Soru Mi note 10 ekran kapalı iken bildirim sorunu

Guc tasarrufu kullaniliyorsa olmaz guc tasarrufu kisiltiliyor onu Mi Note 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Op3ukk

Rehber Bootloader Kilidi Kapalı Cihaza Rom Yükleme Rehberi [UNBRİCK]

Bootkilidi kapali cihaz mi 6 bunu yapsam yazilimi yukler mi cihaz pcsuit de açılıyor Mi Note 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Op3ukk

Soru Yazilim güncellerken çöktü

Teşekkürler Mi Note 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Op3ukk

Soru Yazilim güncellerken çöktü

Ewt bunalrla denedim olmadi bootkilitli Mi Note 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt