onurs27 kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Mikrofon sorunu

Bende de hem aramalarda hem de whatsapp' da hışırtı ve cızırtı vardı. Ayrıca ses kaydedici de cızırtılı kayıt alıyordu. Garantiden sıfır cihazla değişim yapıldı bilginize...
  2. O

MIUI 12 Mi 10T / Mi 10T Pro - Türkiye Kararlı Rom V12.1.2.0.RJDTRXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Arkadaşlar garantili telefonuma bu sürüm otomatik olarak yüklemiş problem dolu kesinlikle tavsiye etmiyorum. Garantiyi bozmadan sürüm düşürmenin bir yolu var mıdır?
  3. O

Çözüldü Mi 9T Pro Wifi Kopma Sorunu

Hayır yaşamadım. Sorun kendiliğinden düzeldi hard reset vs yapmadım. O olaydan sonra güncelleme de geldi. Şuan için sorunsuz kullanıyorum.
  4. O

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Mi 9T pro yu yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Gerek şarj, hız ve kamera yönünden memnunum. S9 plus dan geçtim. Sms ve arama uygulaması nın stock android uygulaması olması ve pop up kameranın görüntülü arama halinde kendiğinden açılması gibi ufak tefek güncellemelerle giderilecek sorunlar...
  5. O

Bende sorun şuan için kendiliğinden geçmiş gözüküyor. Format falan da atmadım tekrar yedeklemek uzun sürer diye sanırım anlık bir hataydı ya da Uydunet te bir sorun vardı. Umarım tekrarlamaz.
  6. O

Telefonum yaklaşık 1 haftalık global rom 10.3.1 (PFKMIXM) versiyon yüklü halde geldi. Son birkaç gündür wifi da kopma sorunu yaşıyorum. Modeme çok yakın olmama rağmen böyle oluyor. Evde ayrıca Redmi Note 7 mevcut onda herhangi bir sorun mevcut değil. Sorunu çözmek için yaptığım işlemler kablosuz...
  7. O

Mi5S bootloader kilidi açma ve twrp yükleme sorunum

Aynı soruu yaşayan kişiler var sanırım diğer forumlarda global developer rom ile çözüleceğini belirttiler şimdilik beklemedeyim yardımlara açığım...
  8. O

Yardım Mi 5S Rom Sorunu

Hocam ben 1 haftadır kilidi kaldırmaya çalışıyorum Twrp için gerçekten nasıl yaptınız bootloader kilidi açılmadan olmadığını söylüyorlar
  9. O

Hocam sağolun çin versiyonu telefonu gördü ama sadece kurtarma modunda gördü şuan global rom kurulu cihazı takınca çince 3 tane seçenek çıkıyor en üstekine basınca dosya seçme kısmı açılıyor oradan çin geliştirici romu seçiyorum kırmızı bir yazı çıkıp yükleme yapmıyor.Siz nasıl bir yol izlemiştiniz?
  10. O

Hocam PC suite cihazi görmüyor onu nasıl hallettiniz PC telefonun içini görüyor ama PC suite bulamıyor rica etsem indirdiginiz PC suite nin linkini verebilirmisiniz?
  11. O

Hocam edl kablosuda yaptım üst kısımda da belirttim kurarken dummy diye bir kısım var resmini yukarıda paylaştım orada kalıyor ve işlem yapmıyor.Telefon eskisi gibi açılıyor yükleme falan yapmıyor Tüm driverlarda kurulu. GittiGidiyor cepporttan 4/32 alipta global romu rootlayan bootloader kilidi...
  12. O

Çin versiyonu da ingilizce versiyonu da telefonu görmüyor.Bilgisayar görüyor ama uygulama görmüyor bu telefona yazılım atma veya rootlamanın bir yolu yok sanırım denemediğim yöntem ve tavsiye kalmadı...
  13. O

Hocam ben bu çin olan PC suite ile çin romu kurabilir miyim bootloader I açmak istiyorum
  14. O

Hocam ben mı flasa cihazı bağlayınca telefonu görmüyor
  15. O

Romu kurabildiniz mi ? Kurulum bitince Success yazdi mi?
Üst Alt