OnurPoyraz43 kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Mi 8 Lite Fastboot Rom Attım Kesinlikle Clean And lock Secmedim

Hayır hocam bilmediğim için denemedim Yaptıklarım 2 farklı twrp Mi flash 64 bit rom attım 2018-2019-2020 tüm sürümlerini denedim Cihaz sadece dediğim rom harici acilmiyor
  2. O

Tabiki hocam hem twrp de hem de flash uygulamasında Başarılı diyor ama sistem kesinlikle Fastboottan çıkmıyor Kesinlikle 1611563138 Romlarda kesinlikle problem olmadı inerken 4 tane rom dosyası indirdim global ve eu olarak
  3. O

Hocam 11-0-8 sürümünde telefon açıldı Fakat Ne twrp üzerinden Başka sürüme geçebiliyor um ne ota sadece bu sürüm kullanılıyor 1611561355 OEM kilidi acik
  4. O

Hocam twrp malesef yüklendi gözüküyor ama yüklenmiyor direk Fastboot a atıyor 1611557234 Ayrıca miu 12 de kesinlikle telefon Fastboot atıyor kendini hocam neden yapar bunu
  5. O

Mi 8 Lite cihazımda Fastboot Rom Attım Cihaz Hiç bi sekilde Fastboot tan çıkmıyor Vbmeta da Attım denedim Malesef Hiç bir sekilde Fastboottan Kurtulamadım 2 Farklı Sürüm ile Fastboot Rom Attım Ne yapmam gerekli 1611526985 Ayrıca mi flash 2018-11-15 sürümü 64 bit mi flash sürümü de denedim
  6. O

Diğer Mi 9 - Stock persist.img - vendor.img - boot.img - recovery.img - dtbo.img - v12.0.3.0 Global Rom

linkler bozuk bootimg dosyası lazım twrpyuklenmiyor
  7. O

İnceleme Mi9 batarya kalibre

Sağolasın kardeşim Allah razı olsun bende işe yaradi
  8. O

Yardım Xaiomi mi 8 lite MIUI 12

Eu rom kullanıyorum miu 11 şuan mi12 güncellemesini gösteriyor ama Yüklemiyor twrp den yükleyince fastboot a atıyor
  9. O

Uygulama Blloc Ratio Launcher (Hayran Kalacaksınız!)

Apk ve bunlar indi kurdum ama hareket yok bişey yüklenmiyor 1593465208 Kodu da girdim
  10. O

Uygulama Blloc Ratio Launcher (Hayran Kalacaksınız!)

Hocam aynen bende de apk indi kodu girdim ,birşeyler indirdi sonra haraket yok
  11. O

Yardım Mi 9 cihazımda endoskopi (yılan kamera ) Çalışmıyor

Ben de işin açıkçası bilmediğim İçin Siz ustadlarima danışmak istedim Cihaz çok iyi ama bu özellik benim için çok önemli inşallah vardır
  12. O

İki cihazda type c hocam dönüştürücü ile bagliyorum
  13. O

Mi 9 cihazımda sanayide kullanmak için endoskopi kamera aldım Uygulamasını yükledim çalışmıyor a71 cihazımda sorunsuz çalışıyor
  14. O

Rom Miui Pro Patch'li Rom Paylaşım Konusu

Altı üstü kamera programında bile hata veren Uygulama nere Stabil Olan Uygulama neree :) doğru diyorsun hocam 1593366275 Şarj konusuna girmiyorum Bile Diğer cihazlarda nasıl bilmiyorum ama mi 9 cihazım için herşeyde bi sorun vardı 4 gün zor kullanabildim
  15. O

Rom Miui Pro Patch'li Rom Paylaşım Konusu

Evet hocam galiba haklısınız
Üst Alt